فهرست
سد برزیلی برابر السد؛ ثبات خط‌ دفاع آبی‌ها
سد برزیلی برابر السد؛ ثبات خط‌ دفاع آبی‌ها

سد برزیلی برابر السد؛ ثبات خط‌ دفاع آبی‌ها

آی‌اسپورت- بعد از نمایش قابل اعتماد در تبریز، منصوریان برای یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل استقلال هم به زوج برزیلی رابسون-پادوانی اعتماد کرد و البته نتیجه این اعتماد را با بازی کم‌نقص این دو بازیکن در بازی با السد گرفت. اگرچه رحمتی در دو، سه صحنه دروازه آبی‌ها را نجات داد، اما مدافعان میانی استقلال در دفع توپ‌ها و زدن ضربات اول تقریبا در تمام طول بازی موفق بودند و به جز یکی دو بار خودنمایی ژاوی -ستاره تیم قطری-، همه حملات قطری‌ها را قبل از تبدیل شدن به موقعیت خطرناک خنثی کردند.

حالا منصوریان از توفیق اجباری محرومیت اشتباهی حسینی شادمان است. مجید حسینی جوان که در بازی با پیکان اشتباهاتی داشت و در دقایق پایانی با اشتباه داوری از بازی بعد محروم شد و ترکیب اصلی را از دست داد، حالا باید تا اطلاع ثانوی از روی نیمکت به تماشای زوج برزیلی بنشیند. زوجی که دار اواسط نیم فصل اول هم به ترکیب اصلی استقلال رسیده بود و خط دفاع آبی‌ها را در وضعیت مناسبی قرار داده بود. حالا بعد از چند هفته، دوباره ساختار دفاعی استقلال در اختیار برزیلی‌های موفق قرار گرفته. زوجی که بعد از نمایش خوب در کولاک تبریز، در شور و هیجان آزادی هم مطمئن ظاهر شد و به منصوریان هم اطمینان داد، که می‌تواند برای دربی از حالا روی درخشش این زوج حساب کند.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-02-07 23:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
هرمز
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۴
امروز جفتشون عاااااالی و بی نقص بودن. مخصوصا پادو
حمید
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
از همه قشنگترش این بود که رابسون بعد هر دفع موفق توپ یه خوشحالی هم میکرد و فریاد میکشید معلوم بود داره لذت میبره از کارش!
۹
واقع بين
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۳
خوب بودن هر دو ... ولي پادواني يه چيز ديگه بود ... ضمن اينكه خوشحالي و شادي احساسي پادو در آخر بازي و بوسه بر پرچم ايران يكي از زيباترين لحظات آخر بازي بود ...
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر