فهرست
بازی پیچیده شفر با برگ مجتبی جباری
بازی پیچیده شفر با برگ مجتبی جباری

بازی پیچیده شفر با برگ مجتبی جباری

آی اسپورت - در استقلال الان خود امیرحسین فتحی هم نمی‌داند دقیقا چه خبر است!  او مدام می‌گوید همه چیز تحت کنترل است اما تقریبا همه اتفاقات بیرون از ید اختیارات او رقم می‌خورد. تقریبا هر روز اعضای کمیته فنی مصاحبه می‌کنند. دردسرهای گروه سرپرستی از سوی خود پیش می‌رود و شفر هم یاد گرفته بازی خود را پی بگیرد.

او شب گذشته مجتبی جباری را به تمرین تیمش دعوت کرد و عملا نشان داد‌ خواستش بودن مجتبی در کنارش روی نیمکت استقلال است. حضور مجتبی پیام مشخصی دارد برای صحنه‌گردانان درونی و بیرونی مختلفی که این روزها برای خود در این آشفته بازار رویاهای‌شان را دنبال می‌کنند. آنهایی که می‌خواهند باند غالب در تیم باشند و آنهایی که خود را دوباره روی نیمکت تیم تجسم می‌کنند! حضور مجتبی یک پیام مشخص به درون تیم دارد. اینکه دیگر بعضی از پیشکسوت‌ها که این ماه‌ها اتفاقا شفر به آنها و گروه‌شان در تیم خیلی هم میدان داده، نمی‌‍توانند جولان بدهند و اصلا بعید نیست باز روی نیمکت بروند.

بودن مجتبی یعنی جلوی فرصت‌طلبی فرصت‌طلب‌ها را گرفتن. مجتبی همان نقشی را برای شفر بازی خواهد کرد که کریم باقری برای برانکو در این چند سال بازی کرده است. با بودن مجتبی، افرادی از بیرون از تیم که عاشق بازگشت هستند، می‌دانند دست‌شان کوتاه می‌شود. همان‌هایی که این روزها سعی می کنند از دوستی با فتحی استفاده کنند و در مقام آدم خیرخواه توصیه‌های اشتباه زیادی هم به تیم بدهند و دور تیم را شلوغ کنند. شفر اما با رو کردن برگ مجتبی می‌خواهد این بلبشوی دور تیمش را یکجا جمع کند!

خبرآنلاین

۳    
آی اسپورت
2018-10-15 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر