فهرست
پرسپولیس و کابوسی به نام ژوزه
پرسپولیس و کابوسی به نام ژوزه

پرسپولیس و کابوسی به نام ژوزه

آی اسپورت - پس از سالها بالاخره ماجرای شکایت متقابل مانوئل ژوزه از پرسپولیس و بالعکس در حال به پایان رسیدن است اما شاید پایان خوشی برای قرمزها نداشته باشد.

ژوزه که ابتدا رقم نه چندان بالایی از پرسپولیس طلب نداشت حالا به حکم فیفا مبلغی در حدود هفت میلیارد تومان می تواند از پرسپولیس طلب کند.

پرسپولیسی ها البته به دادگاه CAS مراجعه کردند تا به رای فیفا اعتراض کنند اما مشخصا برای خریدن وقت این اقدام صورت گرفته و مدیران باشگاه می دانند که شانس چندانی برای پیروزی ندارند.

هرچند برخلاف برخی اخبار منتشر شده فعلا حکم کسر امتیاز برای پرسپولیس صادر نشده اما به زودی برای قرمزها فرصتی نه چندان زیاد تعیین خواهد شد که بدهی ژوزه را بپردازند.

آنطور که نامه نیوز نوشته، از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که از حالا راه های مختلف برای تهیه مبلغ لازم دردست بررسی است که یکی از این راه ها درخواست کمک از هواداران است.

احتمالا مدیران باشگاه شماره حسابی اعلام می کنند تا هواداران برای جلوگیری از کسر امتیاز، مبالغی به حساب باشگاه واریز کنند تا حداقل بخشی از مبلغ بدهی پرسپولیس به مربی پرتغالی تامین شود.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-16 09:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۶
متاسفانه پرونده ژوزه نتیجه نادانی و بی مسئولیتی رویانیان و تیمش بود که حالا گریبانگیر ما شده! ولی انشالله با یاری هواداران این بحران هم رد میشه! اگر فقط 500هزار نفر از هواداران میلیونی پرسپولیس در سراسر کشور با ارسال عدد 6 فقط برای دریافت پیامکهای 200 تومانی عضو سامانه 3090 بشوند. ماهانه 3 میلیارد تومان به باشگاه میرسه که با ادامه این عضویت برای دو ماه پول ژوزه درمیاد! پرسپولیسی باغیرت تفاوتت رو با هواداران تیمهای دیگه نشون بده! ماشالله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر