فهرست
اولین خرید پرسپولیس علیه سرخ‌ها: 100% پیروزی!
اولین خرید پرسپولیس علیه سرخ‌ها: 100% پیروزی!

اولین خرید پرسپولیس علیه سرخ‌ها: 100% پیروزی!

آی‌اسپورت- با خبری که چند هفته قبل در باره اولین خرید پرسپولیس مطرح شد، همه نگاه‌ها در دیدار این تیم مقابل سپاهان به شجاع خلیل‌زاده جلب شده بود. از شجاع به عنوان خرید فصل آینده پرسپولیس نام می‌برند. خلیل‌زاده هم در دیدار مقابل تیم احتمالی فصل آینده‌اش نشان داد که برانکو در مورد او اشتباه نمی‌کند.

17 بازیابی مالکیت

خلیل‌‌زاده در این بازی هفده بار مالکیت توپ را از پرسپولیس گرفت و به سپاهان داد.

اصلا دریبل نخورد

شماره سه سپاهان در روز فوق‌العادش مقابل پرسپولیس در صد در صد نبردهایش پیروز شد. هیچ بازیکن پرسپولیس نتوانست از سد او عبور کند و مدافع سپاهان در این بازی اصلا دریبل نخورد. این در حالی است که بازیکنان تکنیکی خط هجومی پرسپولیس، در هر بازی بارها همراه با توپ از مدافعین حریف عبور می‌کنند. ولی مقابل شجاع موفق به دریبل این مدافع نشدند.

100% موفقیت در نبرد هوایی

روز پنجشبه، آسمان آزادی در قلمرو شجاع بود. خلیل‌زاده تمام توپ‌های هوایی را هد زد. در پنج دفعه‌ای که شجاع با بازیکن از پرسپولیس به هوا پرید، حتما شجاع ضربه سر اول را زد. هیچ بازیکنی از پرسپولیس نتوانست روی سر او ضربه اول را بزند.

قطع توپ

یکی از برنامه‌های پرسپولیس ارسال توپ از کنار و بالای سر شجاع بود. برنامه‌ای که جواب داد و پنالتی نخست پرسپولیس از همین راه به دست آمد. ولی خلیل‌زاده در این بازی ده بار پاس‌های بازیکنان پرسپولیس را در میانه راه قطع کرد.

 بدون خطا

شجاع این آمار عجیب را بدون ارتکاب خطا به جای گذاشت. تنها خطای مرتکب شده خلیل‌زاده در این مسابقه به زمانی برمی‌گردد که صاحب توپ است و قصد جا گذاشتن بازیکن مقابل را دارد. طبیعی است که این مدافع در رد شدن کامل از بازیکن روبه‌رو ناکام می ماند و مجبور به دادن خطا می‌شود.

۵۵ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-19 14:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
a
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
البته شجاع در این بازی به تیم محبوب دوران کودکیش پاس گل نداد
نه اینکه در این بازی استثنا تبانی نکرد
برای اینکه از قبل میدونست قراره باند عابدینی 2 گل به لنگ هدیه بدند
بازی تراختور و سیاجامگان را هم به بهانه نیم سانت برفک لغو کردند تا مبادا تراختور فرصت ریکاوری در طول بازی های لنگ در آسیا را داشته باشه
۷ ۳
مهدی
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
خدا شفات بده :))
فرد
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
خدا به همه مردم ایران، سلامتی و پول به ایشون هم اندک عقلی عطا کنه. الهی آمین.
یوسف
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
خجالت داره واقعا! شجاع پارسال با جون ودل برای تیممون بازی کرد! این حرفا رو حقش نیست لااقل از ما تراکتوری ها بشنوه
۴
Majid
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
تاریخ فراموش نمیکند کسی که پیراهن تیمش را که از آن نان میخورد به رنگ و علاقه فروخت ، بعد جالبه چه مافیایی که از الان خریداشون مشخصه
۲ ۱
مهدی
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
حالت خوبه؟؟؟ اصلا متنو خوندی؟؟؟ طرف جلوی پرسپولیس یکی از بی نقص ترین بازی های عمرشو انجام داده. چی میبافی واسه خودت؟؟؟ ... همین امثال شماها هستین که هیچی تو مغزتون فرو نمیره باعث شدین وضع فوتبال کشور اینجوری باشه
فرد
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
کاملا درسته. شجاع جلوی پرسپولیس فوق العاده خوب بازی کرد.
خدمت یه عده شل مغز هم باید گفت اگه پرسپولیس اهل کثافت کاری بود، پارسال با درخشش بیرانوند، امیری و سیدجلال در هفته 29 ام در بازی پرسپولیس_نفت جام رو از دست نمیداد.
فرشاد
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
چرا این کیسه‌کشا انقدر بی عقلن؟
کیسه ها
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
بی عقل نیستن!! سایت ها و پیج های منتسب به تیم سوم پایتخت این اراجیفو مینویسن واینها هم باور میکنن
میم
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
چون خداوند منان زمانی که عقل و هوش تقسیم میکردند ... این وامانده ها در حال بازی یه قول دوقول با کبوتر و یاکریم بودند ...
در نتیجه از درایت و عقل و شعور محروم ماندن ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر