فهرست
قاب روز؛ رونمایی از پیراهن تیم ملی در روسیه
قاب روز؛ رونمایی از پیراهن تیم ملی در روسیه

قاب روز؛ رونمایی از پیراهن تیم ملی در روسیه

آی اسپورت - در فاصله سه هفته مانده به آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دقایقی قبل فیفا کلیپ جدیدی در سایت و رسانه‌های زیر مجموعه خود منتشر کرد که در آن پیراهن اول ۳۲ تیم ملی حاضر در این رقابت‌ها رونمایی شد.

در حالی که بیشتر تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی از مدت‌ها پیش به طراحی و رونمایی از پیراهن‌های اول و دوم خود در این مسابقات پرداخته بودند، اما فدراسیون فوتبال ایران هنوز که هنوز است اعلام نکرده با چه پیراهنی در بازی‌های ۲۰۱۸ روسیه حضور پیدا می‌کند و تنها عنوان شد که لباس ملی پوشان در دیدار تدارکاتی اخیر برابر تیم ملی ازبکستان، پیراهن‌های جام جهانی خواهد بود.

لباسی که شاگردان کی‌روش در دیدار با ازبکستان بر تن داشتند، لباس قرمز رنگ و دوم آنها بود و با توجه به اینکه لباس اول تمام رقبای ایران(مراکش، اسپانیا و پرتغال) قرمز رنگ است و احتمالا ایران در هیچ مسابقه‌ای از جام جهانی پیراهن دوم را بر تن نخواهد کرد، مشخص نیست که چرا تیم ملی ایران در مسابقه تدارکاتی اخیرش چنین پیراهنی را داشت.

با این وجود و عدم رونمایی فدراسیون فوتبال ایران از لباس اول و سفید رنگ ایران در جام جهانی، در ویدئوی امروز منتشر شده فیفا از پیراهن اول تیم ملی ایران هم (احتمالا) رونمایی کرد که مطابق انتظار، لباس ساده و سفید رنگ، با تنها سه خط قرمز رنگ روی شانه‌ها و نواری ساده زیر آستین‌ها طراحی شده است.

پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی
پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی

لباسی که فیفا رونمایی کرده طی ماه‌های اخیر در فضای مجازی ایران هم به طور گسترده انتشار یافته بود و واکنش‌های منفی زیادی را در پی داشت، اما فدراسیون فوتبال ایران عنوان کرده بود این پیراهن‌های ساده برای تیم ملی ایران در جام جهانی نیست و لباسی که در دیدار با ازبکستان بر تن بازیکنان بوده، پیراهن ایران در بازی‌های روسیه خواهد بود.

حالا مشخص نیست که اگر طبق ادعای فدراسیون فوتبال ایران پیراهن‌های ساده سفید رنگ با خطوط و نوارهای قرمز پیراهن اصلی نیست، چرا فیفا در کلیپ امروزش این لباس را منتشر کرده است؛ آن هم در حالی که در این فیلم پیراهن تمام تیم‌های ملی همانطور بوده که فدراسیون فوتبال آن کشورها رونمایی کردند.

ورزش 3

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-05-24 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
تو عکس تیمهای جام جهانی تقریبا همه لباسا ساده بودن دیگه گیر ندید .بشیم از جام جهانی لذت ببریم .
۳ ۱
one
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۰
خار نظر
۱
انصاف داشتہ باشیم خرجی ندارد
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۴
همین ک روی سینه ها برند ادیداس میدرخشد کلی می, ارزد واتفاقا جنس وکیفیتش عالیه هرچند قرارداد رسمی بهش نداریم و فقط, در حد چند دست برای تیم ملی در جام جهانی تولید شده,
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر