فهرست
سورپرایز پرسپولیس کیست؛ هیچ کس جز طارمی!
سورپرایز پرسپولیس کیست؛ هیچ کس جز طارمی!

سورپرایز پرسپولیس کیست؛ هیچ کس جز طارمی!

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس برای لیگ نوزدهم نیاز به تقویت در فاز هجومی خود دارد. در روزهای گذشته نام‌های متفاوتی برای حضور در پرسپولیس مطرح شده‌اند و باشگاه هم در اطلاعیه‌ای به هواداران پرسپولیس اعلام کرد در روزهای آینده خبرهای خوبی در مورد جذب بازیکن در فاز هجومی پرسپولیس شنیده می‌شود. بعد از اطلاعیه باشگاه پرسپولیس، در فضای مجازی میان هواداران این باشگاه گمانه زنی‌های زیادی در مورد بازیکن یا بازیکنان مورد نظر پرسپولیس مطرح شده و اکثر هواداران هم خواهان بازگشت آقای گل اسبق لیگ برتر مهدی طارمی به این باشگاه شدند.

با وجود خواست هواداران و مطرح نشدن نام مهاجم خارجی‌ای از سوی مسوولان باشگاه پرسپولیس، به نظر می‌رسد مهاجم مورد نظر سرخپوشان، مهدی طارمی است و مسوولان باشگاه در تلاش هستند تا مهاجم ملی‌پوش باشگاه الغرافه قطر را به خدمت بگیرند. در صورتی صحبت از بازگشت طارمی به پرسپولیس مطرح شده است که این بازیکن بارها در چند وقت گذشته خبر حضور دوباره در پرسپولیس را تکذیب کرده و گفته است هدفش حضور در لیگ‌های اروپایی است. مدیر برنامه‌های طارمی هم در روزهای گذشته در مورد حضور این بازیکن در پرسپولیس سکوت کرده و در تلاش است طارمی فوتبالش را در اروپا دنبال کند.

 

90tv 

۲۴ ۱  
آی اسپورت
2019-07-13 12:34:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۴۹
اینها همانها بودند که به بازیکنان جدا شده فحش می گفتند و قمپز در می کردند حق بازگشتندارند همه انها دیپورت شدند برگشتند تا بازم پولهای بیت المال را از پرسپولیس بگیرند و همین ها که فحش می دادند فرش قرمز پهن کردند التماسشان به امیری در کلیپ ها معلوم بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر