فهرست
دنیزلی مثل کی‌روش؛ حاج‌صفی هافبک تراکتور!
دنیزلی مثل کی‌روش؛ حاج‌صفی هافبک تراکتور!

دنیزلی مثل کی‌روش؛ حاج‌صفی هافبک تراکتور!

آی اسپورت - مصطفی دنیزلی با جدیت همیشگی خود در حال آماده سازی تراکتور برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر است. سرمربی موفق ترکیه که با سه تیم مختلف، موفق به کسب عنوان قهرمانی سوپرلیگ کشورش شده، در سالیان گذشته هدایت تیم‌های پرسپولیس و پاس تهران را نیز در ایران بر عهده داشت اما هرگز نتوانست با این تیم‌ها به قهرمانی در لیگ برتر برسد. او که در تمرینات پیش فصل تراکتور نشان داده عزم جدی برای تصاحب این عنوان با سرخپوشان تبریزی دارد تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش دارد.

دنیزلی در تمرینات تراکتور از احسان حاج‌صفی به عنوان هافبک دفاعی استفاده می‌کند. بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که بیشتر اوقات در پست دفاع راست به میدان رفته است تنها در دوره‌ای که کارلوس کی‌روش هدایت تیم ملی را بر عهده داشت در چند بازی تغییر پست داد و به مرکز میدان رفت تا کمربند میانی تیم ملی را مستحکم کند. تصمیمی که به نظر می‌رسد دنیزلی برای تراکتور مدل ۹۹-۹۸ هم در نظر گرفته است. تراکتور که در دفاع راست رضا شربتی و محمدرضا خانزاده را جذب کرده است دغدغه‌ای برای پر کردن جای خالی حاج‌صفی ندارد. از این رو دنیزلی می‌تواند آزادانه تصمیم به استفاده از بازیکن ملی‌پوش خود بگیرد.

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-07-05 19:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مجید
جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۶
اولا شربتی سرباز بود و تموم کرد و رفت و دوما مسلمی پور و تیموری جذب شدند و سوما دفاع راست نه دفاع چپ
۲
علی علیپور
جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۱۲
چه نویسنده باسوادی دارین!
حاج صفی دفاع چپ بود نه راست، در ضمن شربتی هم که میگین تازه جذب شده دو فصل پیش حذب شده بود که این فصل جدا شد و دفاع چپ بود نه راست!
خانزاده هم دفاع وسطه نه دفاع راست!
۲
بهرام
جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
حاج صفی دفاع است؟؟
شربتی؟؟؟؟ خانزدع دفاع ست؟؟؟ وات د فاز؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر