فهرست
اصرار پرسپولیس به برگزاری دربی: بخاطر ژوزه؟
اصرار پرسپولیس به برگزاری دربی: بخاطر ژوزه؟

اصرار پرسپولیس به برگزاری دربی: بخاطر ژوزه؟

آی اسپورت - طبق آخرین اعلام اسپانسر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دربی ۸۵ قرار است در تاریخ ۳۱ تیرماه در شهر بیله فلد آلمان برگزار شود که البته این تاریخ مخالفان و موافقانی برای خود دارد. تداخل زمانی این بازی با سوپر جام فوتبال ایران اعتراض مسئولان سازمان لیگ را در آورده اما پرسپولیسی ها به نوعی مجبور به انجام این بازی هستند.

علی اکبر طاهری می‌داند تا چند روز دیگر رای قطعی پرونده ژوزه بر علیه باشگاه پرسپولیس اعلام می‌شود به همین دلیل پذیرفته که در آلمان به مصاف استقلال بروند تا پول خوبی که از این بازی به دست می‌آورند را برای بدهی مربی اسبق و پرتغالی خود کنار بگذارند.

این موضوع پرسپولیسی ها را در منگنه گذاشته تا آن ها تحت هر شرایطی در دربی ۸۵ در آلمان به میدان بروند و با این حساب ممکن است نتیحه این بازی یا قهرمانی احتمالی در سوپرجام را از دست بدهند.

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-07-14 15:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۳ نظر
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
عنوان انتخاب شده، علاقه نویسنده احتمالا محترم است. و گرنه همه در پرسپولیس از این کار ناراضی هستند. در نظر سنجی سایت پرسپولیس نیوز ۹۷ درصد مخالف این بازی به سبب از دست رفتن شانس کسب سوپرجام بوده اند.
پرسپولیس در قبال این بازی در این زمان، جام از دست می دهد آقای نویسنده، و اگر این اتفاق بفتد خو بنده به شخصه از ۳۰۹۰ خارج می شوم.
خبر تکذیب شد
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
پرسپولیس برمی گردد
۱
امید از تفت
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
حرف مفت نزنید. این دربی هیچ سودی واسه پرسپولیس نداره. اینکه رسانه ای مثل شما اصرار داره بگه دربی بخاطر پرسپولیس برگزار میشه چیه!!؟؟؟ خجالت بکشید. هم بازیکنان و مربیان و هواداران بای این بازی مخالفت کردند و پرونده این بازی بسته شده. والسلام
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر