فهرست
نقل قول‌های روز: آخرین جام جهانی جهانبخش؟
نقل قول‌های روز: آخرین جام جهانی جهانبخش؟

نقل قول‌های روز: آخرین جام جهانی جهانبخش؟

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

دوست دارم همانطور که برای اولین بار در دو دوره پیاپی به این مسابقات راه یافتیم برای اولین بار از دور اول به دور دوم برویم و باز هم تاریخ سازی کنیم. این مهمترین اتفاق در زندگی ام می تواند باشد. چون ممکن است تا جام بعدی من دیگر شرایط امسالم را نداشته باشم و شاید دعوت نشوم. 5 سال بعد من 29 ساله ام.

بخش مهم گفتگوی علیرضا جهانبخش با سایت فردا. آیا روسیه آخرین جام جهانی علیرضا خواهد بود؟

 موضوعات این‌چنینی را بطور کامل به آقای برانکو سپرده ایم. ایشان مسئول فنی است و درباره صفر تا صد این تصمیمات، خودشان تصمیم گیری می کنند و اعمال نظر می کنند. ما هم تمام و کمال از هرگونه تصمیمی که برانکو بگیرد حمایت می کنیم.

نظر حاجی بیگی عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره بازی نکردن مسلمان در جام حذفی

 شفر مربی تازه واردی است و برای اینکه تیم و نفرات استقلال را بشناسد به زمان نیاز دارد بنابراین پرسپولیس در دربی راحت‌تر و روان‌تر بازی می‌کند و به نظر من پرسپولیس ۱۰۰ درصد برنده دربی خواهد بود.

تحلیل مرتضی کرمانی مقدم بازیکن سابق پرسپولیس درباره شرایط دربی

 من بیشتر از همه در دربی‌ها بودم و خاطرات خوب و بد زیادی دارم. بیشتر اتفاقات مهم دربی‌ها را هم دیده‌ام. از اتفاقات دربی سال 73 گرفته تا دربی سال 79. در سال 73 دو بر صفر عقب بودیم که دو گل زدیم و داور هم به اشتباه گل ما را آفساید گرفت. در آن دیدار امیر قلعه‌نویی و مجتبی محرمی با هم درگیر شدند و بازی متوقف شد. اگر بازی ادامه پیدا می‌کرد، نتیجه هم به سود استقلال تغییر می‌کرد. بعد از آن بازی چهار بازیکن از ما و چهار بازیکن از پرسپولیس محروم شدند. کتک‌کاری‌های آن دربی را فراموش نمی‌کنم. البته اتفاقات این بازی به درگیری‌های سال 79 نمی‌رسد. دربی سال 73 بدتر از دربی سال 79 بود.

خاطره سرپرست استقلال از دو دربی جنجالی

۲    
آی اسپورت
2017-10-22 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر