فهرست
بازی یادبود به خاطر حضور عادل پخش نشد!
بازی یادبود به خاطر حضور عادل پخش نشد!

بازی یادبود به خاطر حضور عادل پخش نشد!

آی اسپورت - تنها سه روز پس از کسب جایزه بهترین برنامه ورزشی برای فوتبال ۱۲۰ توسط عادل فردوسی‌پور در کنار معتضدی مدیر شبکه ورزش، درحالی که شواهد از روابط خوب این دو است، پخش زنده بازی بزرگداشت انصاریان و میناوند که با حضور بسیاری از ستارگان فوتبال استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود از کنداکتور پخش زنده سیما خارج شد. این در حالی است که در ماه‌های گذشته بسیاری از بازی‌های خیریه از این دست با حضور ورزشکاران و هنرمندان پخش شده است.

حتی بازی‌هایی چون مسابقه تیم پیشکسوتان سپاهان و یاران رسانه هم روی آنتن شبکه‌های سیما رفته بودند ولی بازی فوتبالی که چهره‌های نامی چون علی کریمی و علی پروین آنجا هستند از برنامه پخش خارج شده تا یک بار دیگر بحث حضور عادل فردوسی‌پور و احتمالا ممنوعیت پخش تصاویر زنده از او قوت بگیرد.

شبکه ورزش از نظر ساختار مدیریتی بخشی از مجموعه اداری شبکه ۳ سیماست و علی فروغی چندی قبل گفته بود مشکل فردوسی‌پور به رغم اطلاع مجموعه از محبوبیت بالایش، خروج از مدار بود.

به نظر می‌رسد این عدم پخش همچنان در امتداد مشکل خروج از مدار عادل فردوسی‌پور قرار می‌گیرد و اینکه احتمالا مردم نباید تصویر زنده او را روی آنتن ببینند چون برای برنامه‌های ضبطی خیلی وقت‌ها بخش‌های خبری سیما از فردوسی‌پور مصاحبه‌هایی هم پخش می‌کنند!

 

خبرآنلاین 

     
آی اسپورت
2021-03-14 12:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر