فهرست
میکسدزون پرسپولیس/ داور علیه ما
میکسدزون پرسپولیس/ داور علیه ما

میکسدزون پرسپولیس/ داور علیه ما

آی اسپورت- مهمترین موضوعی که بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی برابر گسترش فولاد در میکسدزون ورزشگاه آزادی به آن اشاره داشتند، نوع قضاوت احمد صالحی بود.

 

جلال حسینی: بازی سختی بود و حریف دفاعی بازی می ‌کرد و فشار زیادی را تحمل کرد. از تماشاگران‌ مان تشکر می ‌کنم که ما را حمایت کردند. سه امتیاز حساس و خوب را گرفتیم آنهم مقابل تیمی که اصلا خارج از خانه نباخته بود. در بازی بعدی من فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی نیستیم و جایگزین کردن سخت است. هر کسی جانشین من باشد تلاش می‌کند خوب بازی کند. من درمورد پنالتی صحبت نم ‌کنم. کارشناسان در آن مورد نظر می ‌دهند. هر حمله ‌ای ما می ‌کردیم آنها با یک خطا بازی را می‌ خواباندند. خطای فنی هم درست یک بار، دو بار،‌ سه بار. بازیکن حریف روی من خطا کرد به داور می ‌گویم چرا به او کارت زرد نمی ‌دهی. واقعا عصبی شده‌ بودیم. در خیلی از مواقع خودمان را کنترل کردیم. داور خیلی از خطاهای حریف را نمی‌ گرفت. وقتی روی من خطا کرد گفتم چرا به بازیکن کارت زرد نمی ‌دهی که به من کارت زرد نشان داد و به سمت بیرانوند رفت و به او هم تذکر داد. این طرز صحبت کردن است؟ اعصاب مان خرد شده بود. اگر کسی دنبال فساد در فوتبال است این خودش فساد است که با یک کاغذ نفت را فروخته ‌اند و هیچکس هم جواب نمی‌ دهد.

 علیرضا بیرانوند: خدا را شکر که توانستیم به پیروزی برسیم آنها آمده بودند بازی را نبازند و این کار را سخت کرده بود اما خوشحالم که شرمنده نشدیم و دست تک تک هواداران را می ‌بوسم. وظیفه من حراست از دروازه پرسپولیس است و اگر لازم باشد سرم را می ‌دهم. نمی‌ دانم آقای صالحی در این بازی چه می ‌کرد. با او بحث نکردم فقط به او گفتم بیشتر بازیکنان ما دو کارته هستند و لطفا در کارت دادن دقت کنید که او گفت اولین کسی که محروم بشود خودت هستی. الان دو کارته ‌های ما 5 نفر هستند و البته خدا را شکر که محسن مسلمان دوباره در جمع مان حضور خواهد داشت. به خاطر سلطان‌ علی پروین شماره 7 را برای پسرم انتخاب کردم و این دومین بار است که به ورزشگاه می ‌آید. خودم دوست دارم بیاید و خوشحال از ورزشگاه برود. این طور نیست که بازیکنان از قبل برای گرفتن کارت به میدان بروند. آنها نان حلال به خانه ‌شان می ‌برند. طبیعی بود که محکم بازی کردن احتمال گرفتن کارت هم دارد.

 حسین ماهینی: گسترش در این بازی فقط آمده بود مساوی بگیرد. هر کاری کرد که با یک امتیاز زمین را ترک کند اما خوشبختانه تیم ما امسال آنقدر توانایی دارد که در هر بازی در آزادی 3 امتیاز را بگیرد. امروز واقعا لیاقت پیروزی را داشتیم و باید خدا را شکر کنیم. آنقدر در مورد دو اخطاره شدن بازیکن گسترش فولاد داد زدم که صدایم درنمی ‌آید. به داور گفتم که او در نیمه اول کارت گرفته است. بازیکن پس از خطا روی پیست خودش را می ‌زد و مشخص بود که باید اخراج می‌ شد اما داور اعلام کرد که در نیمه اول به بازیکن شماره 5 اخطار داده. قبل از بازی صحبت ‌هایی مطرح بود مبنی براینکه گسترشی ‌ها گفته بودند این بازی را به خاطر تراکتورسازی به میدان می ‌رویم و واقعا همین اتفاق افتاد که دنبال مساوی بودند. امیدوارم در بازی گسترش و تراکتورسازی دیگر برای هم بازی نکنند و به فکر خودشان باشند. من و رضاییان هیچگاه مشکلی با هم نداشته ‌ایم ما یک تیم هستیم و همه برای قهرمانی پرسپولیس تلاش می ‌کنیم. برانکو تصمیم می‌ گیرد چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند؛ مهم موفقیت پرسپولیس است و قهرمانی این تیم. برانکو هرکجا تشخیص بدهد من همانجا بازی می‌ کنم. هرجا برانکو و باشگاه تصمیم می‌گیرد برایم فرقی ندارد. توانایی بازی در چهار پست خط دفاعی را دارم و هیچ مشکلی ندارم.

۴    
آی اسپورت
2017-01-23 20:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر