فهرست
ساغلام: تراکتور شایسته شکست نبود
ساغلام: تراکتور شایسته شکست نبود

ساغلام: تراکتور شایسته شکست نبود

آی اسپورت- سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی در پایان دیدار مقابل الاهلی عربستان تیمش را شایسته شکست برابر الاهلی عربستان نمی‌دانست ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش در این بازی بدشانسی و استفاده نکردن از موقعیت‌ها را در نتیجه دخیل دانست: «ما بازی خوبی انجام دادیم. بازیکنانم با تمام توان در این بازی حاضر شدند و از هیچ تلاشی کوتاهی نکردند. ما از موقعیت‌ها اما سود نبردیم. آنها به خوبی از موقعیت خود سود بردند. آنها به گل رسیدند اما ما توانستیم بار دیگر روی دروازه آنها فشار بیاوریم اما بهترین موقعیت ما را از داخل خط دروازه درآوردند و بدشانس بودیم. ما شایسته این شکست نبودیم. الاهلی تیم خوبی است اما تیم من کاملا شایسته بود. باید به دنبال جبران این نتیجه باشیم. از هم اکنون به بازی هفته آینده فکر می‌کنیم و امیدوارم بتوانم در بازی آینده به نتیجه مطلوب برسیم.»

ورزش سه

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-02-12 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۰۹
جناب مربی عزیز به نظر میرسه شما درباره یه بازی دیگه دارید صحبت میکنید. اگر دروازبان تراکتور نبود حداقل با اختلاف سه تا گل بازی رو باخته بودید. اونجا لیگ ایران نیست. تا شما بخواید خودتون رو پیدا کنید کار از کار گذشته. ببینیم در بازی با الغرافه چه میکنید.
۴ ۳
یاشاسین تراکتور
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
با شما موافق نیستم اصلا باخت حقمون نبود
۱
علی به یاشاسین تراکتور
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
نظر شما محترم هست دوست عزیز اما واقعیت رو باید بپذیریم. تراکتور به لطف بی لیاقتی مدیران فدراسیون و مدیران خودش یه بازی خانگی خودش رو باخت. الان 5 تا بازی مونده سه تا بیرون از خانه. اونم با یه کادر فنی که تا الان از کشورش خارج نشده بود. گسترش که نیست 90 دقیقه بره لاک دفاعی همه فضاها رو بده به شما. اون بازیکن کیه اوردن یه توپ ساده رو اگه درست کنترل میکرد گل بود. فقط میتونیم خودمون رو امیدوار نگه داریم دلخوش باشیم به حوادث بازی.
۱
یاشاسین تراکتور
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۴
این رو باهات موافقم که اگه تو تبریز بود صددرصد مبردیم واین رو هم در نظر بگیر که ارزش بازیکنای عربستانی ده برابر تیم تراکتور بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر