فهرست
طعنه به استقلالی‌ها؛ روی نتیجه تمرکز کنید
طعنه به استقلالی‌ها؛ روی نتیجه تمرکز کنید

طعنه به استقلالی‌ها؛ روی نتیجه تمرکز کنید

آی اسپورت - سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اظهارات مظلومی عنوان کرد: استقلال ۳ سرمربی روی نیمکتش دارد و آمار مصاحبه‌هایشان بالا رفته!

او ادامه داد: اظهارات مظلومی، هواداران را مقابل سازمان لیگ قرارداده و چه دربی را قبل از بازی سپاهان برگزار کنیم و چه بعد از آن، مورد اعتراض قرار می‌گیریم. خواهشم این است روی نتیجه‌گیری تیم‌شان تمرکز کنند؛ تیمی که روی زدن ضربات آخر تمرکز می‌کند، امتیاز هم می‌گیرد و نیازی به تعیین تاریخ بازی ندارد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه افزود: خواهش ما این است که دوستان با اظهارنظرشان ما را با چالش مواجه نکنند. باید ابتدا ببینیم زمان‌بندی سفر پرسپولیس به قطر برای فینال لیگ قهرمانان آسیا چگونه است تا براساس آن برنامه‌ریزی کنیم. به هر حال باید به نماینده کشورمان هم کمک کنیم.

مهدی خاطر نشان کرد: ما روز گذشته با مسئولان AFC ویدئو کنفرانس برگزار و برای نحوه برگزاری مسابقات سال آینده بحث کردیم. آنها پیشنهادات تمام اعضا را گرفتند. کاملاً نظرات کشورها متفاوت است و فصل آینده هم این چالش‌ها وجود دارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان سفر پرسپولیس به فطر برای فینال لیگ قهرمانان تصریح کرد: باید ببینیم زمان‌بندی سفر پرسپولیس به چه شکل خواهد شد. طبق ضوابط پرسپولیسی‌ها باید قبل از پرواز تست PCR داده باشند. قطری‌ها هم ضوابط خودشان را دارند. ما هم امیدواریم در حداقل زمان تا فینال آسیا پرسپولیس به قطر برود تا برنامه‌ریزی‌های ما به‌هم نخورد. الان هم دکتر هراتیان (رئیس ایفمارک) در قطر حضور دارد و مسائل را بررسی  می‌کند.

وی در خاتمه گفت: اگر دربی را قبل از دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان برگزار کنیم در فضای مجازی انتقاد خواهند کرد و اگر پس از دربی باشد، یکسری صحبت‌های دیگر می‌شود. در هر صورت برنامه بازی اگر دچار تغییر شود ابتدا بازی‌های معوقه برگزار می‌شوند و بعد از آن دربی را برگزار خواهیم کرد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-12-01 08:40:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۲:۱۳
بازی سپاهان ما با فاصله دو روز از فینال قرار بدین، شاید با روحیه بد و خسته و محروم و مصدوم به کیسه کشها رسیدیم، ولی زهی خیال باطل.ما نه تو رختکن قایم میشیم،نه به ترکیه پناهنده میشیم.ما تو زمین حرفمون را میزنیم.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر