فهرست
دستور فروش فوری ستاره بارسا صادر شد
دستور فروش فوری ستاره بارسا صادر شد

دستور فروش فوری ستاره بارسا صادر شد

آی اسپورت - بعد از انتقال قرضی فیلیپ کوتینیو به بایرن مونیخ در نقل و انتقالات تابستانی گذشته، این ستاره برزیلی در ابتدا نمایش های خوبی را در باشگاه آلمانی ارائه داد تا جایی که گفته شد در صورت ادامه این روند، بایرنی ها قطعاً قرارداد این بازیکن را دائمی خواهند کرد اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد و سران بایرن چندی پیش به شکل رسمی اعلام کردند که علاقه ای به این کار ندارند.

کوتینیو تا پایان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در بایرن‌مونیخ باقی ماند و با این تیم قهرمان نیز شد اما پس از آن دوباره به بارسلونا بازگشت. در ابتدا به نظر نمی‌رسید که باشگاه کاتالانی علاقه‌ای به حفظ این بازیکن داشته باشد و اینکه قصد دارد او را به منظور تامین منابع مالی برای خریدهای دیگر به فروش برساند. آرسنال گزینه جدی برای ستاره برزیلی بود اما با منصوب شدن رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید، همه چیز تفاوت کرد و کوتینیو ماندنی شد.

او در تمرینات و بازی های پیش فصل توانست رضایت کومان را جلب کند و در نهایت ماندنی شد. کوتینیو در ابتدای فصل هم خوش درخشید و یک گل حساس به سویا زد ولی رفته رفته افت کرد و حالا پدری گونزالس است که در میانه میدان تبدیل به ستاره درخشان بارسا شده و کوتینیو تحت سایه یک بازیکن 18 ساله قرار گرفته است. امروز دیاریو آرا کاتالونیا ادعا کرد که کارلس توسکتس رئیس کمیته موقت بارسلونا به رامون پلانس مدیر ورزشی توصیه کرده است که تا قبل از 24 ژانویه(5 بهمن) روز انتخابات ریاست بارسا تمام مقدمات جدایی کوتینیو را فراهم کرده باشد تا رئیس بعدی بتواند آن را اجرایی کند.

طبق اساسنامه های بارسلونا کمیته ریاست توان اجرایی ندارد و نمی تواند اقدام به خرید و فروش بازیکن کند و  در واقع توسکتس قصد دارد کوتینیو را به دلیل مشکلات مالی وارد فهرست فروش زمستانی کند اما نهایی شدن این اتفاق را به رئیس بعدی واگذار خواهد کرد. بارسا قصد دارد با پول حاصل از فروش کوتینیو اقدام به جذب ممفیس دیپای و اریک گارسیا کند.

۵    
آی اسپورت
2020-12-18 11:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر