فهرست
کی روش، نمازی و عباس آقا قیف چین!
کی روش، نمازی و عباس آقا قیف چین!

کی روش، نمازی و عباس آقا قیف چین!

آی اسپورت –  " کار نمازی را عباس آقا( تدارکاتچی تیم ) هم انجام می داد و او در تمرین تیم ملی فقط قیف می گذاشت" حتما این جملات را به خاطر دارید و می دانید که گوینده و مخاطب آن چه کسی است. این جملات مربوط به کارلوس کی روش و در واکنش به جدایی ناگهانی امید نمازی از کادر فنی تیم ملی بود. اگر چه نمازی تا مدتها بعد از جدایی اش از تیم ملی ترجیح داد جواب کی روش را ندهد و بگوید بچه نیست که بخواهد به این حرف پاسخی دهد و  به خاطر اهمیت حضور او در تیم ملی بوده که کی روش اینقدر از جدایی اش ناراحت شده اما نمازی از عید به بعد تغییر موضع داده و بعد از مطرح کردن این ادعا که سرمربی تیم ملی اجازه نداد او روی نیمکت تیم امید بنشیند، حالا تبدیل به یکی از منتقدان اصلی کی روش شده. او در راستای همین انتقادات دیروز عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که اگر چه پایینش نوشته بود پست مربوطه فقط جنبه شوخی دارد اما خیلی سخت بود که بتوان چنین برداشتی از آن کرد.

اینستاگرام نمازی
اینستاگرام نمازی

در این عکس، نمازی و کی روش را در شرایطی در کنار هم می بینیم که کی روش قیف به دست است تا نمازی این جمله را بنویسد: قیف چین کی بود؟ عباس آقا؟" در بخش کامنتها اگر چه خیلی ها از کی روش به خاطر ادبیاتش انتقاد کرده اند اما کسانی هم بوده اند که گفته اند پست نمازی از دید آنها هیچ شباهتی به شوخی ندارد و بهتر بود مربی سابق تیم ملی، زمان بهتری را برای این کار انتخاب می کرد.

۱۲۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-04-22 09:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۴
نمیدونم الان که نزدیک جام جهانیه همه منتقدا صداشون بلندتر شده؟
شاید یه عده دوست ندارن تیم ملی توی جام جهانی موفق بشه!!!!!!!!!
۷
نظر ٣
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۵
جناب نظري، خاك تو سر خاينت كنند. احمق وطن فروش، براي منافع شخصي خودت داري حاشيه براي تيم ملي كشورت درست ميكني؟ حال ادم بهم ميخوره از افراد دون مايه اي مثل شما.
۷ ۲
علیرضا
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۹
امید نمازی است نه نظری البته....این دست به اصطلاح مربیان وطنی مایه ننگ و شرمندگی ملی هستند
۳
نظر ٣
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
ممنون عليرضا جان، از حرص و عصبانيت اشتباه نوشتم فاميلش رو:-)
۱
بهزاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۵
چه جالب . بطور کاملا اتفاقی تمامی منتقد های کی روش یه روزی جیره خوار هدایتی تو استیل آذین بودن. نمازی، علی کریمی و ..... کسانی که تو کثافت کاری های هدایتی شریک بودن و از داور تا تدارکات رو میخریدن و دعا و آت و آشغال 4 گوشه زمین چال میکردن حالا شدن دایه مهربانتر از مادر برای تیم ملی. همین که نمازی داره خودشو برای تیم ملی بی سر و صاحب امید میکشه نشون میده تو آمریکا هم قیف چینی بیش نیست.
میلاد مهری
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
مگه تیم ملی به شما ارتباطی داره؟ تیم ملی متعلق به عاشقان ایرانه نه یک مشت کیسه کش وطن فروش
خاطره بازی با العین
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
بانو الکسیس از تمام هوادارن کیسه پاکترو صادق تره
هوداران مفلوک کیسه دوزاری که ننگ التماس به قلعه نوعی رو برای راه دادن به کیسه تو بازی با تراکتور به پیشونی دارن دیگه نیان از کثافت کاری فلان و بلان صحبت کنن
اگه هر کسی گه دستی در فوتبال داره از مدیرعامل و سر مربی گرفته تا لیدر های تیم اگه دست به فساد و تبانی بزنن منافع مالی دارن
هوادارن کیسه فقط برای کوری خونی کودکانه در فضای مجازی و نه فضای حقیقی در خواست تبانی از مربی سابقشون داشتن
کوری خونی کودکانه برای کیسه کش ها لذتش بیشتر از فوتبال زیبا و هیجانات سالم این ورزشه
علیرضا
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
البته غیر از انگیزه کثیف پشت پرده این به اصطلاح شوخی نمازی، از این منظر هم میشه دید که کیروش قیف چیدن رو عار نمیدونه و برخلاف مربیان متوهم داخلی، او مثل یک فرمانده واقعی و صمیمی است تا اینکه از سوی باند جدید ضد کیروش و ضد تیم ملی ایران ادعا میشه او از موضع بالا با مربیان ایرانی رفتار می کنه. در واقع این پست یه جورایی خودزنی امید نمازی علیه خودش شد.. خخخخخ
۵
رضا
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
خاک دو عالم بر سرت و هر چیزی که از کیروش یاد گرفتی بر تو حرام باد.
۴
شهرام
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
نمازی آدمی بود که برای منافع شخصیش قبل ج.ج تیم ملی رو رها کرد تا بره آمریکا و کیروش از این عدم تعهدش ناراحت بود؛ حالا نمازی دوباره فیلش یاد هندستون کرده و انتظار داره کیروش به جای نکونام، نمازی رو بعنوان مربی مناسب برای تیم ملی معرفی کنه که کیروش عمرن همچین آدمی با همچین سابقه ای رو برای پست سرمربیگری امیدهای ایران دارای صلاحیت نمیدونه؛ حالا هم نمازی ناراحت و عصبانی شده و میخواد تلافی کنه!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر