فهرست
شاه‎ماهی دلمرده؛ تبریزی در استقلال غمگین است؟
شاه‎ماهی دلمرده؛ تبریزی در استقلال غمگین است؟

شاه‎ماهی دلمرده؛ تبریزی در استقلال غمگین است؟

آی اسپورت - مرتضی تبریزی ابتدای فصل با انتقالی پرخرج از ذوب‌آهن راهی استقلال شد تا بعد از سال‌ها این انتقال به واقعیت تبدیل شود و آبی‌های تهرانی یکی از اهداف لیست اولیه شفر را جذب کنند. کاپیتان سابق ذوبی‌ها اما در استقلال خیلی شرایط خوبی نداشت؛ او هر چند کار خود را با گلزنی برابر تراکتور و السد آغاز کرد اما در ادامه شرایط برای او به شکلی پیش رفت که حتی در دیدار حساس در جام حذفی نیمکت‌نشین شد و وضعیت‌ خیلی برای او مناسب نیست.

تبریزی پیش از دیدار با استقلال خوزستان با آبی‌های‌ تهرانی به اهواز سفر نکرد و البته در ابتدا مصدومیت و ترس از تشدید آن به‌عنوان دلیل عدم سفر او مطرح شد تا شایعات زیادی پیرامون او ایجاد نشود. یک پست اینستاگرامی اما همه‌‌چیز را تغییر داد؛ تبریزی با انتشار یک پست و تگ کردن نام دوستان خود در ذوب‌آهن باعث شد تا شایعات زیادی پیرامون او منتشر شود و حالا بسیاری عقیده دارند که این بازیکن در لیست فروش تیم شفر قرار دارد و نیم فصل از جمع آبی‌ها جدا می‌شود.

وینفرد شفر- سرمربی استقلال- روز یکشنبه در اهواز به عدم‌جدایی خسرو حیدری اشاره کرد اما هیچ اشاره‌ای به بحث تبریزی نکرد و البته سؤالی در این‌باره نیز مطرح نشد. سرمربی استقلال بارها به این موضوع اشاره کرده که درباره شایعات باید به حرف او توجه کرد و به همین دلیل باید منتظر شروع دوباره تمرینات استقلال و البته نشست خبری شفر قبل از دیدار با نفت آبادان باشیم تا سرمربی استقلال رسما به این موضوع واکنش نشان بدهد. با وجود این به‌نظر می‌رسد حتی اگر شفر نیز این شایعه را تکذیب کند و تبریزی در استقلال باقی بماند، فعالیت این چنینی در شبکه‌های مجازی که خط قرمز سرمربی استقلال است‌ می‌تواند باعث تزلزل جایگاه تبریزی در تیم شفر شود.

همشهری ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-11-27 22:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
یه بازیکن درست حسابی رو اسم ببرید تو کیسه به فنا نرفته باشه
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۵
چه راحت. 3.5 میلیارد خرج بازیکن میکنن نیم فصل شوتش میکنن بیرون یه گرون ترشو میخرن!! با پول کی؟ از کجا؟ با چه پشتوانه ای؟ با کدوم جایزه و پاداش؟! جالبه که پاداش ها و جوایز میلیون دلاریو پرسپولیس میبره اونوقت خرج های میلیون دلاری رو کیسه انجام میده!
احمقه اونی که نفهمه پولای پرسپولیسو دارن میریزن تو حلقوم کفتار های سوگولی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر