فهرست
استقلال خوزستان ۱-۳ پرسپولیس/ دستگرمی
استقلال خوزستان ۱-۳ پرسپولیس/ دستگرمی

استقلال خوزستان ۱-۳ پرسپولیس/ دستگرمی

آی‌اسپورت- پرسپولیس که در هفته آینده در جدالی سرنوشت ساز باید برابر الهلال عربستان قرار گیرد و شکست 4 گله را جبران کند، مقابل استقلال خوزستان مانور گلزنی را تمرین کرد. برانکو هم بعد از دو فصل ناکامی برابر استقلال در استادیوم غدیر اهواز توانست با پیروزی این استادیوم را ترک کند تا اکنون همه چیز مهیای جدال سرخ‌ها برابر نماینده عربستان باشد.


داور: محمدحسین زاهدی فرد؛ کمک داوران: آرمان اسعدی و محمد عطایی؛ استادیوم غدیر      

 
استقلال خوزستان: گودرز داوودی، ابوالفضل علایی، موسی کولی بالی، سید علیرضا زندوی، عقیل کعبی، میثم دورقی، حسین بهرامی، سلمان بحرانی، فرید بهزادی کریمی، رضا کرملاچعب(71 ابوالفضل محمدحسنی)، جونیور(63 سابا تاواتزه)
سرمربی: عبدالله ویسی


پرسپولیس:  بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابى نیا، سیامک نعمتى( 90  شایان مصلح)،محسن مسلمان(81 احسان علوان زاده)، گادوین منشا(65 بشار رسن) و على علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

اخراج: موسی کولیبالی(38) از استقلال خوزستان

  

شرح گل‌ها

استقلال خوزستان 1 پرسپولیس 0: (دقیقه 16): در شرایطی که گادوین منشا پشت محوطه صاحب فرصت تک به تک با داوودی شده بود، ضربه اش توسط دروازه بان استقلال خوزستان دفع شد اما علیپور ضربه برگشتی را از فاصله 25 متری به سمت دروازه نواخت تا گل اول سرخپوشان ثبت شود.

استقلال خوزستان 0 پرسپولیس 2 : (دقیقه 18، علی علیپور): باز هم محسن مسلمان با پاسی پشت مدافعان، علی علیپور را راهی دروازه استقلال خوزستان کرد تا او با ضربه ای دقیق گودرز داوودی را تسلیم و گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند.

استقلال خوزستان 0 پرسپولیس 3: (دقیقه 26، شجاع خلیل زاده): ارسال دیدنی حسین ماهینی روی تیر دوم را شجاع خلیل زاده پیش تاخته به زیبایی وارد دروازه استقلال خوزستان کرد تا شرایط برای ویسی سخت تر شود.

استقلال خوزستان 1 پرسپولیس 3: (دقیقه 34، رضا کرملاچعب): ارسال پشت محوطه جریمه پرسپولیس، رضا کرملاچعب را در شرایط تک به تک با بوژیدار قرار داد که ضربه ه چندان مطمئن این بازیکن گل اول استقلال خوزستان را به ثبت رساند.

 

دقایق حساس

دقیقه 7: حرکت تکنیکی نعمتی یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه برای پرسپولیس شکل داد که گادوین منشا مامور نواختن آن شد و ضربه اش با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 38: روی ارسال درون هجده قدم علیپور شانس خوبی روی اشتباه گودرزی داشت که با دخالت کولیبالی نتوانست ضربه اش را به ثمر برساند اما زاهدی فر با اعلام پنالتی پرسپولیس را در موقعیت گل قرار داد. داور باز ی با اعلام پنالتی به کولیبالی نیز کارت قرمز نشان داد تا مصائب استقلال خوزستان با 10 نفره شدن سخت تر از گذشته شود.

دقیقه 39: ضربه پنالتی پرسپولیس را گادوین منشا نواخت که ضربه او به سمت چپ دروازه را گودرزی با تشخیص خوب دروازه بان، راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 45: ضربه از پشت محوطه جریمه فرید بهزاد کریمی با واکنش بوژیدار راهی به دروازه پرسپولیس نیافت و در برگشت نیز مهاجم استقلال خوزستان نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند.

دقیقه 58: شوت از راه دور هافبک استقلال خوزستان با فاصله کم از کنار دروازه بوژیدار راهی اوت شد.

دقیقه 62: ارسال کرنر روی سر عقیل کعبی با ضربه این بازیکن همراه شد که توپ با کمترین اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 66: ارسال بشار رسن روی شش قدم فرصت خوبی را نصیب سیامک نعمتی کرد که ضربه این بازیکن راهی به چارچوب نیافت تا بهترین فرصت پرسپولیس در نیمه دوم از دست برود.

دقیقه 80: علی علیپور در فرصتی ایده آل برای هت تریک نتوانست ضربه دقیقی به توپ بزند و ضربه اش با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 86: ضربه بشار رسن از داخل شش قدم با پاس عالی صادق محرمی به حالت آکروباتیک در شرایطی که گودرزی نیز تسلیم شده بود با برخورد به تیرک به زمین برگشت داده شد.

دقیقه 89: ارسال سیامک نعمتی از سمت راست به صورت اتفاقی در آستانه ورود به دروازه قرار داشت که با اختلاف کمی روی تور دروازه فرود آمد.


نکته‌ها
* برانکو ایوانکوویچ در این دیدار مهدی طارمی، سیدجلال حسینی، وحید امیری را به دلیل خستگی ناشی از جدال مقابل روسیه در ترکیب تیم ملی در اختیار ندارد.
* سرمربی کروات پرسپولیس به علیرضا بیرانوند هم که در جدال مقابل روسیه 90 دقیقه در ترکیب تیم ملی به میدان رفت فرصت استراحت داده تا بوژیدار برای اولین بار در این فصل در ترکیب سرخپوشان به میدان برود.
* فرشاد احمدزاده نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار حاضر نیست و برانکو ایوانکوویچ این بازیکن را نیز در اختیار ندارد.
* عبدالله ویسی نیز طالب ریکانی و حکیم نصاری را به دلیل انضباطی از ترکیب تیمش کنار گذاشته و در این دیدار نیز به کار نگرفته است.

۳ ۱۵  
آی اسپورت
2017-10-12 18:47:00
نظر دهید

۱۵ نظر
ehsan 04
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
جای خالی فرشاد اصلا حس نشد....

ای کاش بر نگرده
موراتا
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۹
جانا سخن از زبان ما میگویی
رامون دیاز &عمرالخریبین
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان مشاهده گردید.تلافی این ناداوری و ناداوری بازی رفت را با یک ۵ قلو در دبی به خورد برانکو جبران میشه.به پرفسورتون هم بگید کتاب متاباش بیاره خودشو سرگرم کنه
علی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
یه پیتزا سوخته تقدیم به شما هوادار لات آسمون جل استقلالی
اهواز شهر پرسپولیسه ده هزار پرسپولیسی در اهواز
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
هههه هههه بدبخت ششش تایی وچههرتایی تو خدا خدا میکردی ک گل چهارم روهم نام اهوازی ششششتقلال نخورد با کیا شدیم هشتادمیلیون
.... ام جیگرم
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۵
لات و بی سرو پا هوادارای تیم گداگشنه شما هستن ، ایشالا به حق محمد و آل محمد (ص) ، هم سه تای عمر خریبین رو میخورن هم سه تای کارلوس ادواردو .
سوت بلبلی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
فقط یه طرفدار وقیح و سنگ پای استقلالی میتونه 6 تا خورده باشه از عموری و دالیچ باز بیاد کری بخونی
علی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
خود این بازی میتونه نکات منفی برای تیم داشته باشه
تیم نتونست چهار گل به استقلال خوزستان بزنه و حتی یک گل رو دریافت کرد
پرسپولیس پرسپولیسه!!!!
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
برانکو:ضمن تشکر از زحمات داور مسابقه استقلال خوزستان که نهایت همکاری جهت بیرون اوردن پرسپولیس از بحران داشتند و با الطاف کامل در اخراج موسی کولیبالی خاطر ما از بردن جمع شد.الان تنها نگرانی اینجانب یک درصدی اینه که اقا رامون دیاز و‌پسر شیطونش عمرالخریبین منو به ۵ تای دیگه تهدید کردن .لطفا از داور مسابقه بخواهید که دیگه کسی رو از الهلال اخراج نکنه.
بد جور سوختی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
آب بریز اونجا که میسوزه چرا جای دیگه می ریزی
استقلال استقلاله!!!
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
اونجات نسوخته.مغزت سوخته که توانایی تجزیه و تحلیل رو نداره
رامون دیاز &عمرالخریبین
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
.چهارتای دیگش هم عمر میزاره روش براشون تا دیگه با ناداوری از بحران خارج نشن.سه شنبه دوباره میفرستم برانکو رو تو‌غار
666666
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۵
چطوری مدرک مربیگری؟
۲
Ava_86
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
غیبت احمد زاده واقعا اثر مثبتی رو تیم داشت نکته جالب این که هر چهار گل بازی توسط پرسپولیسا زده شد.میگم یه وقت زشت نباشه ما برخلاف بعضی تیما بازیکنای سابق و قرضی مون اینقدر جلومون می درخشن و گل میزنن اما بعضیا دیگه نه
گیر بازار
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۶
چقدر به مخت فشار آوردی تا اینا تراوش کرد؟ههههههههههخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر