فهرست
نکته روز: صدرنشینی ذوب‌آهن در دور برگشت
نکته روز: صدرنشینی ذوب‌آهن در دور برگشت

نکته روز: صدرنشینی ذوب‌آهن در دور برگشت

آی اسپورت- با پایان دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال هفته هفتم دور برگشت لیگ هفدهم نیز به پایان رسید و شاگردان قلعه نوعی با کسب ششمین برد متوالی همچنان صدرنشین نیم فصل دوم هستند. ذوبی ها نیم فصل دوم را با تساوی بدون گل مقابل سیاه جامگان در خانه آغاز کردند و پس از آن با نمایشی دلچسب 6 هفته متوالی موفق به کسب برد برابر گسترش، پیکان، سپاهان، صنعت نفت، استقلال خوزستان و استقلال شدند. ژنرال که آغازی دل انگیز در دور برگشت داشت، با کسب برتری در تقابل با تیم سابقش 3 امتیاز را کسب کرد.

استقلال با این شکست، در نیم فصل دوم 12 امتیازی باقی ماند و پایین تر از پرسپولیسی ایستاد که این هفته دیگر نماینده اصفهان را با 2 گل بدرقه کرده بود. حالا پرسپولیس با 15 امتیاز و استقلال 12 امتیاز در تعقیب ذوب آهن 19 امتیازی هستند. شاگردان شفر با آغاز دور برگشت 3 برد مقابل صنعت نفت، استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم به دست آوردند و مقابل تراکتورسازی، سایپا، پدیده متوقف شدند. آبی پوشان اولین باخت خود را باشفر مقابل ذوب آهن متحمل شدند و حالا با 13 گل زده و 3 گل خورده تفاضل 10+ را ثبت کردند. در مقابل پرسپولیسی ها تراکتورسازی، سیاه جامگان، پیکان و سپاهان را شکست دادند و با فولاد، نفت تهران و گسترش فولاد به تساوی رسیدند. شاگردان برانکو با 10 گل زده و 3 گل خورده تفاضل 7+ را به دست آورده و پایین تر از استقلال در رتبه سوم ایستادند.


ذوب آهن، پرسپولیس و فولاد در دور برگشت هنوز شکستی را متحمل نشده اند و پارس جنوبی جم و پیکان در این 7 هفته هنوز بردی را تجربه نکرده اند. نفت تهران تیمی است که بیشترین جهش و پیشرفت را در دور برگشت داشته و می تواند با امیدواری بیشتری به ادامه لیگ بپردازد.

گفتنی است استقلال با 13 گل زده عنوان بهترین خط حمله و با 3 گل خورده در کنار پرسپولیس بهترین خط دفاع نیم فصل دوم را به خود اختصاص داده اند. پدیده نیز با 2 گل زده بدترین خط حمله و استقلال خوزستان با 13 گل خورده بدترین خط دفاع دور برگشت را به نام خود ثبت کرده اند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-02-04 17:08:00
نظر دهید

۱ نظر
۶۶۶۶۶۶
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
این تیم فقط پرسپولیس ب دردش میخوره آبی ک از لیگ گرم نمیشه.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر