فهرست
داستان‌های تراکتور و دکتر بیژن؛ قسمت سوم!
داستان‌های تراکتور و دکتر بیژن؛ قسمت سوم!

داستان‌های تراکتور و دکتر بیژن؛ قسمت سوم!

آی اسپورت - کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس دیدار تراکتورسازی و پدیده مشهد را بیژن حیدری قضاوت خواهد کرد. حیدری در حالی این مسابقه را سوت می زند که هواداران تراکتورسازی خاطرات خوبی از او ندارند. این داور تحصیلکرده در بازی تراکتور و نفت آبادان در جام حذفی با مسعود شجاعی درگیری هایی پیدا کرد که منجر به اخراج از زمین مسابقه و محرومیت بعدی کاپیتان تراکتورسازی شد. همین موضوع جبهه گیری هایی را علیه حیدری ایجاد کرد.

حیدری بعد از آن اتفاق دیدار تراکتورسازی و فولاد در هفته پانزدهم را هم قضاوت کرد که البته آن بازی نیز به خاطر حواشی قبلی اتفاقاتی در خود داشت. حالا برای سومین بار در فصل جاری کمیته داوران قضاوت بازی حساس تراکتور و پدیده را به بیژن حیدری سپرده و جالب اینکه برادرش پیام حیدری نیز یکی از کمک های دکتر بیژن خواهد بود. 

از این رو بیژن حیدری هفته گذشته بازی پارس جنوبی جم و سپاهان را قضاوت کرد که اشتباهات تاثیرگذاری در طول مسابقه داشت. او یک پنالتی برای پارس جنوبی و یک پنالتی برای سپاهانی ها بر اساس اعلام کارشناسان نگرفت اما به نظر می رسد این مساله برای کمیته و دپارتمان داوری اهمیتی نداشته که حساس ترین بازی هفته را در تبریز به او سپرده است. دیدار تراکتورسازی و پدیده ساعت 16 روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.

۱ ۵  
آی اسپورت
2019-03-11 14:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سعید
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
بیژن حیدری ملقب به بیژن بیشعور حواستو جمع کن
۸
Asqar
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
تراکنش های نیم فصل دوم زنوزی ، بعد از زندانی شدن بابای لنگیا ، حرف نداره ، احسنت فوتبال پاک!! علی برکته ا...
۱
تراکتور_استرالیا
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
چند ساله حریف کمیته داوران نمیشیم. هر سال از دو سه تا محسن ضربه خورده ایم. الان هم این بی همه چیز برامون ... شده. معلوم نیس مادر به خطا از کی چه دستوری گرفته. به پول اگه بود می شد که با دو جفت جوراب چرک خریدشون. قطعا که به دستور وزیر بی ناموسش و فدراسیون فاسدش اومده برا خاطر لنگ و کیسه بازی رو برا پدیده در بیاره.
ظاهرا باید خونی ریخته بشه تا بفهمن که قرار نیست هرجور میخوان بازی کنن
۶
تراختور کبیر
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
باز این یارو عقده ای و داور بازی ما گذاشتن؟
بازی و از روز جمعه میارن پنجشنبه ! اینم از انتخاب داورشون!
۶
امیر
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۴۱
داور چرتپولیسی+گلمحمدی چرتپولیسی که برای چرتپولیس بازی میکنه و این فصل سه باخت پی درپی مقابل چرتپولیس داشته و 6امتیاز تقدیمش کرده.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر