فهرست
بازگشت استراماچونی‌ فریب یا واقعیت؟
بازگشت استراماچونی‌ فریب یا واقعیت؟

بازگشت استراماچونی‌ فریب یا واقعیت؟

آی اسپورت – نزدیک به یک سال از جدایی استراماچونی‌ از استقلال سپری شده و در تمام این مدت خیلی‌ها به هواداران استقلال وعده‌ی بازگشت این مربی محبوب را به جمع آبی‌پوشان داده‌اند.

از مدیران باشگاه تا هواداران متمول و پولداری که می‌توانند در این زمینه نقش آفرینی نمایند به میدان وعده و وعید وارد شده‌اند حتی برخی از پرداخت پیش قسط قرارداد‌ به استراماچونی‌ خبر داده‌اند، اما هیچگاه مشخص نمی‌شود که استراماچونی‌ چرا شخصا در این مورد اظهار نظر نمی‌کند و معمولاً کسی او را نمی‌بیند؟ از اعضای تیم استقلال تنها وریا غفوری به عنوان کاپیتان آبی‌پوشان در تازه‌ترین اظهارنظر در مورد استراماچونی‌ استوری کرده است که مرد محبوب ایتالیایی رغبت زیادی به بازگشت به ایران و استقلال دارد اما نیاز است که موانع موجود بر سر راه بازگشت او مرتفع شود.

 آن‌چه در این زمینه مورد بی توجهی و حتی فراموشی قرار گرفته احساسات هوادارانی است که بی صبرانه منتظر بازگشت استراماچونی‌ به استقلال هستند خیلی از این هواداران حتی احساس می‌کنند که استراماچونی‌ در قطر حضور دارد و بازی های استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا زیر نظر می‌گیرد.

آقایان مسئول! آقایان پولدار و عزیزان رسانه‌ای که در ساز بازگشت استراماچونی‌ با تمام وجود دمیده‌ای واقعاً چه اتفاقی می‌خواهد بیفتد آیا با استراماچونی‌ مذاکره شده است؟ آیا او راغب به بازگشت و گذشت از غرامت میلیونی‌اش است که فیفا برای پرداخت به او در نظر گرفته است؟ به هرحال اوضاع برای استقلال که هم‌اکنون با تیمی ناقص منتظر آغاز ادامه‌ی رقابت‌های لیگ قهرمانان است چندان روبراه نیست.

 فرصت پرداخت مطالبات وینفرد شفر رو به پایان است و از آن سمت وکیل بویان نایدونف که به صورت همزمان وکیل شفر هم هست گفته است هنوز پولی به حساب موکل مقدونیه‌ای اش ننشسته است، واقعاً در استقلال چه خبر است؟ آقای سعادتمند عزیز لطفاً در چنین مواقعی سکوت نکنید و حرف بزنید چون  وظیفه‌ی اصلی شما شفاف سازی برای هواداران نگرانی است که در تعدد خبرهای ضد و نقیض گیج شده‌اند.

ابتدا برای استقلال و سپس برای هواداران استقلال نگران هستیم که شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که حتی شاید مجال استفاده از خریدهای جدید خود را نداشته باشد و این موضوع قطعاً به سرخوردگی بیشتر هواداران نگون بخت استقلال می‌انجامد.

استقلال جام حذفی را به خاطر همین اوضاع نابسامان از دست داد و تنها دلخوشی هوادارانش بازگشت استراماچونی‌ است که شاید بتواند غم تلخ از دست رفتن قهرمانی در جام حذفی را به شیرینی تبدیل کند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-09-11 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹، ۱۷:۲۸
وقتی نویسنده طرفدار کیسه امثال تو باشن و هوادارهایی متوهم و همسو با شما دیگه کیسه دوچرخه ای احتیاج به دشمن نداره، استرا با استفاده از ابله بودن و توهم شما با صدرنشینی اجاره ای با دوبازی بیشتر از ایران فرار کرد، کاری که هیچ کس دیگه انجام نداده بود،حتی کیروش و برانکو و بقیه، ولی هنوز احمقهایی مثل تو و کاپیتان زورمندتون که همه قدرت و توانش در زبانش و زیادکردن صفرهای قراردادش بدون دستاورد هست با توهم اینکه استرا یک آبی دل هست و از بچگی عاشق کیسه بوده روزگار میگذرونید و وکیل و وزیر متهم میکنید، آخه احمق شما به پرداخت پولش محکومید،اونوقت اون ک در شرایط خیلی نرمال تر از الان ولتون کرد و رفت با چه دلیل و منطقی بودن در کنار خانوادش و دریافت راحت پولش را کنار بذاره و بیاد اینجا؟؟؟ چون خونش از بچگی آبی بوده؟ چون ووریا میگه؟؟؟ آخه بفهمید احمقها،،، اینم توهم جدید که راه انداختید که آخرش بگید وزیر نذاشت بیاد، واینم بهانه جدیدتون برای ناکامی فصل بعد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر