فهرست
خیز پرسپولیس برای دوگانه؛ افتخار بی‌رقیب
خیز پرسپولیس برای دوگانه؛ افتخار بی‌رقیب

خیز پرسپولیس برای دوگانه؛ افتخار بی‌رقیب

آی‌اسپورت- پرسپولیس، تنها تیم فعلی ایران است که شانس کسب دو گانه قهرمانی لیگ و جام حذفی را دارد. حذف زودهنگام تیم‌های بزرگ در جام حذفی، باعث شده هیچ تیمی رقیب پرسپولیس در راه قهرمانی همزمان لیگ و جام حذفی نباشد. پرسپولیس و سایپا، تنها تیم‌های فوتبال ایران هستند که توانسته‌اند در یک فصل قهرمان لیگ و جام حذفی بشوند. پرسپولیسی‌ها سال ۷۸ به این افتخار رسیدند و از آن زمان تا امروز، هیچ تیمی نتوانسته این کار را تکرار کند.

فصل پیش که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد، در همان مرحله اول از جام حذفی کنار رفت و در سال‌های پیش از آن هم هیچکدام از قهرمانان لیگ برتر، در جام حذفی موفق نبودند. امسال پرسپولیس، همچنان مدعی قهرمانی لیگ برتر است و مسیر خیلی سختی هم تا یک چهارم نهایی جام حذفی ندارد و بعد از برد امروز مقابل نفت، باید بادران دیگر تیم همشهری را شکست دهد.

در حال حاضر هیچکدام از ۶ تیم بالای جدول لیگ برتر بجز پرسپولیس، در جام حذفی باقی نمانده‌اند و صنعت نفت رده هفتمی، بالاترین رده را بین دیگر تیم‌های لیگ برتری جام حذفی دارد. استقلال، تراکتورسازی، گسترش فولاد، سیاه جامگان و استقلال خوزستان هم صاحب رتبه‌های دو رقمی در جدول لیگ هستند. پیش بینی قهرمان لیگ، غیر ممکن است اما بعید به نظر می‌رسد ۵ تیمی که در رده‌های یازدهم تا شانزدهم جدول لیگ هستند و فاصله زیادی با صدر دارند، بتوانند قهرمان لیگ برتر شوند و پرسپولیس، تنها مدعی دو گانه در این فصل خواهد بود.

90tv

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2017-10-22 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تیم دوازدهم جدول با ۴ گل زده در ۹ بازی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۵۰
ما با فکر کسب دو جام هستیم و تیم بی ریشه به فکر زدن گل پنجم :)))
۸
وحید پرسپولیسی (هوادار هشیار باش)
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۸
سه سایت بزرگ فوتبالی ایران (ورزش 3 - 90 و آی اسپورت) متفق القول کمر به نابودی پرسپولیس و باختش در داربی رو بستن.. معلوم هم نیست به چه هدفی.. تمامی خبر ها مشترک در هر سه سایت نشر میشه و همه خبرها با محتوای امید بخشی یه استقلال و حاشیه سازی و نابودی پرسپولیسه.. یکبار به سر تیتر خبرهای مربوط به داربی دقت کنین تو هر سه سایت.. همش بوی امید برای آبی ها و حواشی و فرو پاشی و قلیان گیت و ربیع خواهیسم در مورد پرسپولیس.. مصاحبه های پیش کسوتها هم همش از استقلالی ها با مضمون برد استقلال کار میشه (نامجو مطلق ، روشن، صادقی، مرفاوی و ...) جالب ترش تحلیل آبکی 90 هست از آمار دوتیم جایی که تیمی با 8 گل زده در رتبه 14 ام از تیمی که با 2 بازی کمتر 3 امتیاز با صدر فاصله داره با 28 گل زده شانس بیشتری برای برد داره... شگفتا .. هوادار هشیار باش همه میخوان نیمتو زمین بزنن..
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر