فهرست
نقل قول های روز: نعمتی به نام بازیکنان سرعتی
نقل قول های روز: نعمتی به نام بازیکنان سرعتی

نقل قول های روز: نعمتی به نام بازیکنان سرعتی

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

علیپور بازیکنی است که همیشه انگیزه دارد. شور و اشتیاق را در بازی او می بینید. بازیکنی است که تلاش می کند در خدمت تیم باشد. علیپور واقعا سخت کوش است و می بیند چقدر در زمین مدافعان حریف را تحت فشار قرار می دهد. او با اینکه قد بلندی ندارد ولی سرزن خوبی هم هست. مهم ترین ویژگی علیپور این است که حرف گوش می کند. او از نظر اخلاقی هم واقعا بازیکن خوبی است و آینده خوبی در انتظارش است.

تعریف فرشاد پیوس از مهاجم گلزن پرسپولیس

شفر هرگاه به استفاده از بازیکنان سرعتی روی آورد تیمش هم راه افتاد و خوب و زیاد گل زد. به نظرم از وقتی محسن کریمی به آبی پوشان اضافه شد شرایط این تیم خط حمله هم خوب شد. در این بازی هم که کریمی نبود، قائدی بسیار آماده بود و هم او بود که پایه گذار این پیروزی با ارزش شد.بازیکن سرعتی در هر تیمی نعمت است و این قبیل بازیکنان می توانند گره کور بسیاری از بازی‌ها را هم باز کنند.

تمجید علیرضا اکبرپور از بازیکنانی که سبک بازی شان شبیه اوست

بازی با صنعت نفت در شرایط معمولی هم در آبادان چندان کار ساده‌ای نیست، چه رسد به این که قرار باشد این بازی سر رسیدن به فینال جام حذفی باشد و این نکته را هم بدانیم که این اتفاق قرار است برای اولین بار برای صنعت نفت و فراز کمالوند بیفتد. همه این‌ها را که کنار هم بچینیم می‌بینیم کار استقلال سخت تر از شرایط معمولی هم می‌شود.البته استقلال در هر شرایطی مدعی است و به نظر من حتی در روزی که از نظر تمرین در مضیقه بوده، در روزی که به دلیل اتفاق بدی که برای بازیکن جوان این تیم افتاده و در روزهایی که شاید دست شفر هم خیلی باز نباشد، اما باز هم می‌تواند صنعت نفت را شکست دهد. خلاصه بگویم اگر یک تیم بتواند در نیمه نهایی جام حذفی صنعت نفت را در آبادان مغلوب کند آن یک تیم فقط استقلال است.

نظر مهدی پاشازاده درباره بازی امروز صنعت نفت و استقلال

پرسپولیس باشگاه بزرگی است که هواداران دوست داشتنی دارد برانکو دوست قدیمی من سرمربی این تیم است و به نظر من پرسپولیس با برانکو شخصیت قهرمانی پیدا کرده است و در این فصل هم قطعاً‌ قهرمان می‌شود و من این قهرمانی را پیشاپیش به او تبریک می‌گویم بارها گفته‌ام باشگاهی که شخصیت پیدا می‌کند روبه موفقیت می‌رود. برانکو هم مربی بسیار خوبی است و می‌داند چطور پرسپولیس را هدایت کند.

وینکو بگوویچ موفقیت پرسپولیس را به خاطر برانکو می داند

۲    
آی اسپورت
2018-01-30 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر