فهرست
این راه که می‌رویم
این راه که می‌رویم

این راه که می‌رویم

آی اسپورت - رکورد‌ها برای شکستن است و شادمانی یک رکوردشکنی مثل تمام شادی‌های دیگر زودگذر، اما این که برخی هموطنان ما از شکسته شدن رکورد یک ایرانی شادمان باشند، درد دارد! دیروز وقتی وزنه‌بردار گرجستانی رکورد دو ضرب و مجموع جهان که در اختیار حسین رضازاده بود را شکست، بهداد سلیمی رقیب سابق لاشا، در اقدامی قابل تحسین به قهرمان گرج تبریک گفت، ولی آنچه ناراحت‌کننده به نظر می‌رسید، خوشحالی برخی کاربران ایرانی در فضای مجازی بود.

از یک طرف حتماً باید پرسید حسین رضازاده در تمام این سال‌ها چه کرده است که مردم او را سمت خودشان نمی‌بینند و از شکستن رکوردش به وجد می‌آیند و از طرف دیگر باید از آن‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی علیه رضازاده کامنت گذاشتند، پرسید: «تعریف‌شان از وطن، هم‌وطن و حسن وطن‌دوستی چیست؟»

شاید خیلی‌ها تصور می‌کنند در محرومیت طولانی‌مدت سعید علی‌حسینی که سال‌ها پیش می‌توانست رکورد رضازاده را بشکند و یا در خداحافظی اجباری بهداد سلیمی که باند جلود او را آزار دادند، پای رضازاده وسط بوده که امروز پشت قهرمان گرجستانی می‌ایستند. صرف‌نظر از رد یا تأیید این نوع نگاه و تصور، آنچه درد دارد، حال و روز ماست که به شدت با هم نامهربان شده‌ایم. باور کنید ما چنین نبودیم... این مدل رفتار‌ها باید ریشه‌یابی شود، چه رفتار قهرمانی که از مردم فاصله می‌گیرد و چه رفتار مردمی که از موفقیت یک غریبه و شکسته شدن رکورد یک خودی به وجد می‌آیند. این راه که می‌رویم به ترکستان است... ما و شما و آن‌ها هم ندارد، همه!... باید از راه رفته، برگردیم و با هر سلیقه و عقیده‌ای، ایمان‌مان را به ایران‌مان از دست ندهیم.

 

خبر ورزشی 

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-09-28 09:30:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۵۱
چون بین حسین رضازاده و همشهریش علی دایی فرق زیادی وجود داره
چرا بسیاری از فوتبال دوستان دوست ندارن رکورد علی دایی شکسته بشه( به غیر از هواداران رونالدو)
چون همیشه آدمی مثل دایی با مردم بوده و کنار مردم
ولی حسین رضازاده هیچوقت به فکر مردمش و حتی همشهریاش نبوده به فکر خودش و منافعش بوده
موقعی که در اوج محببوبیت بود یادتون رفته با تبلیغات برای خرید ملک در دوبی افرادی رو به خاک سیاه نشوند
یا در فدراسیون چه گلی تونست بزنه بجز محروم کردن علی حسینی
یا شورای شهر
۶
شهرام
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۱
چون رضازاده یه پول پرست پاچه خوار بی ارزشه. رضا زاده زندگی یک جوون مستعد به نام سعید علی حسینی رو نابود کرد تا رکوردش حفظ بشه. حالا قضیه دوپینگی بودنش و اعزام تنهاییش به مسابقات جهانی دومینیکن اونم فقط بخاطر فشار اسپانسر ها بماند. در سالی که کل تیم ملی بخاطر دوپینگ محروم شدند و فقط ایشون رو زورکی بردن مسابقه!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر