فهرست
فتحی، در باد مدیران و نامدیران قبلی
فتحی، در باد مدیران و نامدیران قبلی

فتحی، در باد مدیران و نامدیران قبلی

آی اسپورت - آنچه در استقلال می‌گذرد، نتیجه حضور و حاصل افکار محیرالعقول مردانی است که پیش از این (در سال‌های اخیر) به تیم آبی آمدند و کاری کردند که مسلمان نشنود، کافر نبیند! استقلال هنوز دارد تاوان کسب تجربه کسانی را می‌دهد که قرار بود کاربلد باشند و قرار بود نوآوری کنند و با وعده اصلاح و انجام اصلاحات آمدند!

عملکرد آقای فتحی را، از این پس باید دید و باید به داوری و به قضاوت نشست که می‌دانیم: ... این هنوز از نتایج سحر است! برای آنکه صبح دولت تدابیر مدیرعامل فعلی استقلال بدمد، کمی صبر باید کرد و اندکی صبوری باید ورزید! اما همه حق دارند شگفتانه بگویند و اذعان کنند که «این جوری‌اش را دیگر ندیده بودیم»

آن جوری که حیرت‌زدگی همه را در پی دارد این است: استقلال می‌برد، استقلال گل‌های زیاد پرتعدادی می‌زند. استقلال گل‌های نمونه‌وار و قشنگی را به تکرار و با تکرار صحنه‌های منجر به گل می‌زند، استقلال مورد اقبال و استقبال وجدآورانه هوادارانش قرار می‌گیرد، اما مدیریتش زیر سؤال است و مردم، طرفداران فوتبال، تماشاگران کم‌شمار و کمترشونده بازی‌ها علیه مدیرعامل – به نمانیدگی و نیابت از جانب همه هیئت مدیره – حیا کن و رها کن سر می‌دهند. چرا؟ این پدیده چگونه پیدایش شد؟ تیم مورد عنایت و برخوردار از لطف مدیران در دایره عدم قبول و در چارچوب نخواستنی‌ها!

استقلال که به لطف حضور استراماچونی بدل به تیم خوش نقش و خوش‌آهنگی شده هنوز با بقایای ناشی‌گری و پندارگرایی‌های صد درصد غلط دست و پنجه نرم می‌کند! استقلال سال ۹۸، چوب بی‌دانشی و فقر مدیریت سال ۹۲، ۹۳ و... را می‌خورد! پرونده این روز‌ها و عدم مدیریت مدیران سال‌های ۹۷ و ۹۸ و... هنوز رو نیامده و هنوز باز نشده!

در مورد پرسپولیس هم همین است، انصاری‌فرد با حجم عظیمی از اشتباهات و نابلدی‌ها و غلط‌های عملیاتی شده سال‌های پیش روبه‌رو است، اگر قرار است او کاری را اصلاح کند یا به تشدید دردسر‌های بپردازد، باید زمانی مناسب برایش قائل شد!

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2019-11-14 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر