فهرست
برای شما فوتبال عشق است یا جام؟
برای شما فوتبال عشق است یا جام؟

برای شما فوتبال عشق است یا جام؟

آی اسپورت - مناظره بین فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو و افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم لحظات جالبی داشت. حمیداوی در این مناظره بیشتر با منطق صحبت کرد و در عوض پیروانی سعی داشت با عوض کردن بحث و احساساتی کردن ماجرا، خودش را در موضع قدرت قرار بدهد و مثلا برنده مناظره شود. مثلا وقتی حمیداوی گفت: در شهرهایی که از نظر کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند چطور می‌خواهید بازی کنید، پیروانی گفت: «دوستان هر کجا بگویند ما بازی می‌کنیم. هزینه‌های جابه‌جایی تیم‌ها را هم مسئولان باید متقبل شوند. نمی‌توانیم به خاطر هزینه‌ها فوتبال را تعطیل کنیم. من فوتبال را به چشم عشق می‌بینم. تیم ما هوادار میلیونی دارد و به دنبال قهرمانی هستیم ولی اینکه از نظر مالی چه ارگانی باید از تیم‌ها حمایت کند در حیطه ما نیست.»

اما حمیداوی در پاسخ به او گفت: «آقای پیروانی عزیز! حالا که حرف از عشق می‌زنید، زحمت بکشید با دو گونی عشق برای تیم من ۱۰ عدد بلیت بگیرید! اصلا اگر به فوتبال به چشم عشق نگاه می‌کنید، بیایید و دو سال به صورت مجانی و با عشق برای تیم من مربیگری کنید!»

اما پیروانی که آچمز شده بود به جای این که پاسخ این طعنه را بدهد گفت: «ما شغل و حرفه خود را تغییر دادیم و اگر می‌خواهید هزینه کنید، دنبال شخص دیگری بروید.»

اما اگر در مجموع به صحبت‌های دو طرف نگاه کنیم متوجه می‌شویم که تا حدود زیادی حرف‌های حمیداوی منطقی‌تر است. الان آیا تیم‌هایی مثل پارس جنوبی جم، صنعت نفت آبادان و چند تیم بی‌پول دیگر، این امکان را دارند که با رعایت پروتکل‌ها، وارد مسابقات شوند؟

پیروانی بارها مدعی شد که باشگاه پرسپولیس هیچ مشکلی برای ادامه مسابقات ندارد و فدراسیون و سازمان لیگ هر تصمیمی بگیرند این باشگاه قبول خواهد کرد اما واقعیت این است که برگزاری بازی‌های لیگ برتر طبق پروتکل‌ها، هزینه زیادی برای باشگاه‌ها به دنبال دارد و همه تیم‌ها مثل پرسپولیس امکان مالی برای حضور در بازی‌ها آن هم طبق پروتکل‌های هزینه‌زای فدراسیون و سازمان لیگ ندارند. فقط نمی‌دانیم پرسپولیس که هیچ مشکلی با هزینه‌های برگزاری ادامه بازی‌ها ندارد، چرا مطالبات شهرخودرو بایت جذب سرمربی این تیم در وسط فصل را پرداخت نمی‌کند تا پیروانی در برابر طعنه‌های مالک شهرخودرو حرفی برای گفتن نداشته باشد و بحث را عوض نکند.

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2020-06-01 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرشاد 4تای 95 جایگاه33
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹، ۰۱:۴۲
خیلی خوبی حرفای حمیداوی اگه منطقی که لیگ ایران اگه کرونام بره باید باعتاتیم برگزاربشه چون بقیه تیما امکانات ندارن بعدشم وقتی پیروانی مربی گری نمیکنه چراباید به کنایه حمیداوی به غیراز اون جوابش چیزی بگه
فرمان خان
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹، ۰۲:۰۸
عجیبه که یک روزه ای اسپورت اینجوری مللق زد و نظرش بالکل عوض شد ؟؟؟ ولی خدائیش حمیداوی کجا داکترافشین کجا!!!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر