فهرست
پشت پرده جدایی بختیار چیست؟
پشت پرده جدایی بختیار چیست؟

پشت پرده جدایی بختیار چیست؟

آی اسپورت- بختیار رحمانی این روزها خواستار جدایی از استقلال است و روز گذشته در مصاحبه‌ای کاملا انتقادی از مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرد که اگر او در فهرست مازاد منصوریان نبود پس چرا هیچکس از او حمایت نکرد و خبر حضورش در لیست مازاد تکذیب نشد. اما اینکه چرا بختیار رحمانی به این نتیجه رسیده که از استقلال جدا شود دلایل مختلفی دارد. رحمانی که در بازی‌های آخر استقلال در نیم‌فصل اول در فهرست ۱۸ نفره هم قرار نمی‌گرفت متوجه شده که علیرضا منصوریان اعتقادی به او ندارد و از طرفی جذب جبارف و آندرانیک تیموریان این پیغام را به صورت غیر مستقیم به بختیار رحمانی داده که او جایی در ترکیب استقلال ندارد.
 
او در گفت‌وگوی روز گذشته اش ادعا کرد که با محمد خرمگاه صحبت کرده و او مشکلات را به وی گفته است اما جالب اینجا بود که رحمانی در ابتدای بازی‌های امسال هنگامی که در یکی از بازی‌ها به تعویض خود اعتراض کرد باز هم توسط خرمگاه و فریبا ناراحتی منصوریان را شنید.
 
بازیکن شماره ۷ استقلال به این نتیجه رسیده که منصوریان مستقیما با او صحبت نمی‌کند و از طریق دستیارانش به وی پیغام می‌دهد و همین موضوع زاویه‌ای را بین او و سرمربی تیم ایجاد کرده که می‌تواند در ادامه راه به ضرر بختیار رحمانی باشد. به همین علت رحمانی بعد از مشورت با دوستانش تصمیم گرفت که از استقلال جدا شود و روی تصمیم خود هم پافشار است هر چند اگر استقلالی ها به او رضایتنامه ندهند باید تمام و کمال مطالبات وی پرداخت شود و او هم در این تیم ماندنی است.

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-01-15 15:17:00
نظر دهید

۶ نظر
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
انتظار داريد سرمربي استقلال مستقيماً با بازيكنش حرف بزنه؟
شان سرمربي استقلال خيلي بالاتره كه بخواد دليل نيمكت نشيني رو واسه بازيكنش توضيح بده
اميرعلي
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
شومن چيه كه دستيار ميفرسته!!!!!!!!!!!!!!!!
آنتی برزو
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
دلم برات میسوزه...
۹
محمد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
سرنوشت بازیکن خائن همین است... مطمئن باشید به هر باشگاه دیگری هم برود همین سرنوشت را خواهد داشت.
قشقايي
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۲
پس ببين عاقبت شجاع خليل زاده جونتون چي ميشه که تو بازيه رفت سپاهان و لنگ دوتا گل بهتون تقديم کرد لنگي جون در ضمن هنوز عاقبت ميثاق معمارزاده را هم يادمون نرفته
۸
محمد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
اين شد يه تجربه كه پيراهن هفت مقدس استقلال رو الكي الكي به هر بازيكن تازه واردي ندن .. به يه جوون آينده دار و پر انگيزه بدن كه اقلا دو سه سالي توي اس اس كار كرده باشه ...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر