فهرست
برانکو در آستانه شکستن رکورد پروین
برانکو در آستانه شکستن رکورد پروین

برانکو در آستانه شکستن رکورد پروین

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ تاکنون ۳ بار در مقابل استقلال پیروز شده و اگر فردا هم برنده بازی شود و حکم CAS نیز به نفع تیمش باشد، از رکورد پیروزی های آلن راجرز عبور خواهد کرد. برانکو حالا نه تنها این که جزو بهترین مربیان خارجی تاریخ پرسپولیس است بلکه شانه به شانه علی پروین می‌زند و در دفتر تاریخ پرسپولیس بیش از پیش نام خود را مطرح می‌کند. سرمربی کروات قرمزها که میانگین هر سال یک جام را ثبت کرده، در دربی ها نیز عملکرد قابل قبولی داشته است.

یک برد برای خروج از بحران لیگ چهاردهم، یک برد بزرگ در لیگ پانزدهم و یک پیروزی مهم در لیگ هفدهم، سبب شده اند تا ایوانکوویچ بهترین مربی لیگ برتری قرمزها در مقابل استقلال باشد. البته او دو باخت تلخ را هم مقابل وینفرد شفر و علیرضا منصوریان تجربه کرد که هیچ یک آسیبی به قهرمانی تیمش در پایان فصل نزدند.حالا تیم برانکو در شرایطی به مصاف استقلال می‌رود که در صورت پیروزی، او به رکورد آلن راجرز خواهد رسید. همچنین اگر حکم دادگاه عالی ورزش راجع به سوپرجام، همچون سازمان لیگ باشد، سرمربی قرمزها یک گام دیگر به رکورد علی پروین نزدیک می‌شود.پروین در تاریخ ۶ بار پیروز دربی شده اما از بهترین مربی دربی باز یعنی رایکوف یک برد کمتر دارد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-03-29 21:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
لنگی بی ستاره
جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۴۷
شما بازی های برگزار نشده رو هم به پای مربی می نویسین؟ خیلی داغونین خدایی.
البته بعضی مطالب رو مینویسن که دلشون خنک شه وگرنه ارزش دیگه ای نداره.
۶ ۱
عشق ارتش سرخ
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۰۸
سه بازی رو کمیته انضباطی سه هیچ کرده واسه کیسه نجس پس به به اما از ترس ششتایی شدن فرار کردید ترکیه سه هیچ شده پس اه اه هوچی گری هم واسه شماها اندازه نداره تازه همین فتحی توباختهای انضباطی پرسپولیس رئیس کمیته انضباطی بوده زیبا نیست
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر