فهرست
قاب روز؛ عذرخواهی هواداران تراکتور از شجاعی
قاب روز؛ عذرخواهی هواداران تراکتور از شجاعی

قاب روز؛ عذرخواهی هواداران تراکتور از شجاعی

آی اسپورت - شکست تراکتورسازی در بازی خانگی برابر پیکان خشم و ناراحتی شدید هواداران حاضر در ورزشگاه یادگار تبریز را به همراه داشت. تراکتورسازی پس از شکست تلخ برابر سپیدرود و حواشی زیادی که در ارتباط با تصمیم زنوزی برای کنار گذاشتن محسن فروزان به وجود آمد، نتوانست از این بحران عبور کند و دومین باخت متوالی را پذیرفت.

اما اتفاقی که بیش از همه مورد توجه قرار گرفت، برخورد تعدادی از هواداران با مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در زمین بازی بود که واکنش‌های مختلفی در پی داشت. پس از این بازی تصاویر و ویدیوهایی منتشر شد که حاکی از هجوم و سیلی زدن یک تماشاگر به صورت شجاعی بود و پس از آن دژاگه هم به یک هوادار حمله کرد. هواداران تراکتوری که هنوز به قهرمانی تیم‌شان در این فصل امید دارند، در صفحه اجتماعی شجاعی از او به خاطر این اتفاق عذرخواهی کردند تا به این ترتیب به او دلداری بدهند.

۳ ۷  
آی اسپورت
2019-04-20 16:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محسن
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۹
ریدید و آب هم قطع!!! جمع نمیشه این افتضاح.
۸
ایران
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۱۵
اب رفته به جوی باز نمیگردد

حیثیت و ابرو کاپیتان تیم ملی رو بردین
حالا اشک تمساح می ریزین.نه عزیزم شما از شجاعی معذرت خواهی نکردین

شما ترستون از اینه که با این کارها سال دیکه کسی تراکتور نیاد

ولی باید بگم دیر اقدام کردین

چون علاوه بر بازیکنان ،
مردم ایران رو هم علیه تراکتور کردین


حالا حالا باید برین رو فرهنگ نداشتتون کار کنید
۸
محسن
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
آره اونا همه من بودم . همه 40 هزارتا من بودم. تازه پرسپولیسی هم هستم ولی نمیدونم بازی تراکتور پیکان چه ربطی به من داشت .ولی بازم تاکید میکنم همه اون خرابکارا من بودم. اونم که سیلی زده من بودم . اونم که تو کامنتا پرچم آدربایجان زده اونم منم
۷
چرتپولیس
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
این فردی که به شجاعی حمله کرده یه چرتپولیسی دو آتیشه ست قبلا سر بنر چرتپولیس با قلیچ خانی درگیر شده بود
۱
تراکتور_استرالیا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۳۱
خطاب به همه اونهایی که این کمپین مسخره رو راه انداختن:
خوب به خاطر بسپارید این کارتون شدیدا اشتباهه. اشتباهتر از سیلی زدن به بازیکن. یادتون باشه با اسطوره کرایه ای نمیشه تاریخ ساخت. بازیکن چه دژاگه چه مسی و رونالدو خیلی خیلی غلط می کنه بی خود می کنه به طرفدار تیم دست بلند می کنه. این لعنتی و همه لعنتی ها چون پول می گیرن بازی می کنن و یاشاسین تراکتور میگن ولی طرفدار از وقت و پولش میگذره تابستون و زمستون بی غلش و غش و عاشقانه از تیم محبوبش (چه تراکتور باشه چه هر تیم دیگری) حمایت می کنه. شما خیلی خیلی اشتباه می کنید عوض کمپین برای مجبور کردن دژاگه به خاطر همه اتفاقات ناگوار دیروز ازش معذرت میخوایید. شما مقصر همه کم کاریها و فسادهای آینده تیم هستید و مدیون همه اونهایی که عاشقانه و خالطصانه تیم رو حمایت کرده اند. چندین بار گفته شده بود که به استقبال بازیکن نرید متوهم میشه. بازیکن از راه نرسیده لقب بوفون و گلادیاتور و کوفت زهرمار بهش ندید بعدا برا تیم شاخ میشه. آقا دوستانه میگم نکنید این کارها رو.
به اون رفیقی که به مسعود شجاعی هم تذکر تند داده میگم برادر لطفا صبور باش ولی اگر کمپینی برای حمایت مالی از تو و هر تک تک عزیرانی که آسیب دیده اید راه بیفتد شرافتمندانه کمک خواهم کرد. عاشق آذربایجان هر چند سال هم از وطنش دور باشه همچنان عاشقشه و مخلص هم آذری های صادق.
۴
ت.و
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۷
غلطت کرده کسی که رفته از شجاعی ودژاگه عذر خواهی کرده اینجا اذربایجانه ما اینجا شاخ گردن کلفتو میشکنیم چه شجاعی با چه کسی دیگه تو تراکتور اگه غیرت نداشته باشی وضع همینه
۱ ۱
چرتپولیس
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۱
معلومه که چرتپولیسی هستی بی هویت چقدکثیفی تو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر