فهرست
زرینچه می‌تواند باقری استقلال باشد؟
زرینچه می‌تواند باقری استقلال باشد؟

زرینچه می‌تواند باقری استقلال باشد؟

آی اسپورت - همین چند روز پیش بود که جواد زرینچه کاپیتان و ستاره اسبق تیم فوتبال استقلال به عنوان سرپرست جدید این تیم جانشین اصغر حاجیلو شد. زرینچه با سوابق درخشان ملی و باشگاهی جایگاه ویژه‌ای را در بین هواداران و جامعه طرفدار استقلال دارد و همین جایگاه ویژه او می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای بر روی نیمکت استقلال داشته باشد.

در این زمینه می‌توان کریم باقری در پرسپولیس را مثال زد، هرچند درصد بسیار زیادی از موفقیت‌های ۳ سال اخیر پرسپولیس را باید تمام و کمال به پای دانش فنی و مدیریت صحیح برانکو ایوانکوویچ نوشت اما نمی‌توان منکر تأثیرگذاری و حضور کاریزماتیک کریم باقری بر روی نیمکت پرسپولیس شد که دربسیاری از مواقع با حضور به موقعش و مدیریت صحیحش چه دررختکن تیم و چه برروی نیمکت، از بحران‌های احتمالی جلوگیری کرده است و شاید بتوان امیدوار بود که جواد زرینچه هم بتواند همین نقش را دراستقلال این فصل ایفا کند

نکته مهم اینجاست که طی چند سال اخیر همیشه کمبود یک چهره مقبول و معقول در کنار نفر اول نیمکت آبی‌ها به چشم آمده است و شاید بتوان فقط حضور چند ماهه و کوتاه مدت فرهاد مجیدی را چیزی شبیه به آن اتفاقی دانست که با حضور کریم باقری بر روی نیمکت قرمزها رقم خورده است.

بعد از رفتن بسیاری از بازیکنان باتجربه مانند خسرو حیدری، پژمان منتظری و مهدی رحمتی از تیم استقلال، بار تجربی این تیم به شدت پایین آمده و این در حالی است که کادر فنی جدید هم تقریباً شناخت آنچنانی از وضعیت رختکن و نیمکت آبی‌ها از لحاظ شخصیتی و شناخت از بازیکنان ندارد. اینجاست که می‌توان نقش جواد زرینچه را بسیار تأثیرگذار دانست و باید دید رهبر سابق آبی‌ها در زمین و چهره و محبوب سکوها خواهد توانست به خوبی وضعیت مسائل غیرفنی را در رختکن و داخل زمین مدیریت کند و کمک حال استراماچونی ایتالیایی در مسائل غیر فنی باشد؟

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-07-11 18:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
amir
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
شوخی بانمکی بود. زرینچه که به عنوان کاپیتان زیر آب سرمربی تیم- حجازی- رو زد میخواد کریم باقری باشه؟ یا اون زرینچه که مدعی سرمربیگری استقلاله؟ مثل اینکه فاز باقری رو نگرفتید. باقری دنبال زیر آب زدن و پست و مقام به دست اوردن نیست. اینه تفاوتش با دیگران از جمله زرینچه و مجیدی و نمونه‌های پرسپولیسی مثل پیروانی و استیلی و دایی.
۱
کامران
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۵
غیر ممکن هست که بتونه نقش باقری پرسپولیس رو بازی کنه. باقری یکرنگه و دو رو نیست. ولی جواد زرینچه یه دورو تمام عیار و یه دروغگو هست. مثل پنجعلی که اونم یه دروغگو هست .به عنوان یه استقلالی قدیمی واقعا جای امثال مهدوی کیا و باقری توی استقلال خالیه. پیشکسوت های استقلال فقط به فکر خودشون و جیبشون هستن. مگه همین زرینچه نبود بعد از دوران قلعه نوعی بگم بگم راه انداخت و وقتی اش شکایت شد چیزی نداشت بگه . قبل از اون با قلعه نوعی رفیق بود. یادتون هست ؟؟؟؟؟؟
۱
سپهر
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۱
@Amir وقتی از چیزی خبر نداری شر ور نگو، عین طوطی حرف بقیه رو قرقره نکن خود حجازی گفت زرینچه همچین کاری نکرده.
@کامران. بعید میدونم طرفدار قدیمیه استقلال بوده باشی. بیشتر میخور دهه 80 باشی. زرینچه اسطوره استقلاله و بازیکن خوب و خوش اخلاقی هم بوده.خیلی رک گفته دوس داره سرمربی استقلال بشه که حقشم هست. راه انداختن این شائبه که زیرآب زنه کار کثیفیه.دو رو و دروغگو؟؟؟ در مورد کی دار صحبت میکنی؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر