فهرست
زمین خواری ستاره فوتبال در شمال
زمین خواری ستاره فوتبال در شمال

زمین خواری ستاره فوتبال در شمال

آی اسپورت - یکی از فوتبالیست‌های مشهور سال هاست به رسم بسیاری از فوتبالیست‌ها به کار خرید و فروش زمین و البته بساز و بفروشی اشتغال دارد. این فوتبالیست خبرساز البته در ماه های اخیر فعالیت های بیشتری در زمینه خرید و فروش دارد و تا توانسته فعالیت های خود را گسترده تر کرده.او قطعه های مختلف زمین در نقاط مختلف به خصوص خطه شمال را با قیمت خوبی می خرد و مدتی بعد با قیمت گزاف تری به فروش می رساند. گفته می شود او به عنوان یک نمونه زمینی 80 میلیونی می خرد و همان را سال بعد 200 میلیون تومان به فروش می‌رساند.

یکی دیگر از معاملات پر سود خرید زمین هایی با مساحت قابل توجه است. سپس آن را به چند قسمت تقسیم می کند و سپس به صورت قطعه قطعه به فروش می رساند. او با این روش سود سرشاری را هم به جیب می‌زند. در رابطه با فعالیت‌های یک فوتبالیست دیگر اخبار بدی هم به گوش می رسد که امیدواریم صحت نداشته باشد. این آقای فوتبالیست در شمال کشور آنچنان به کار خرید و فروش و بساز و بفروشی مشغول شده که حالا به راحتی مالکیت قطعه زمینی را در منطقه رامسر با مبلغ بسیار ناچیزی به نام خود در آورده است.

این فوتبالیست مشهور پیش از این ویلایی بسیار گران قیمت در شمال ساخته بود. ای کاش فوتبالیست های بساز و بفروش با سرمایه های کلانی که دارند بیشتر به فکر اشتغال زایی بودند تا افزایش ثروت و ملک و املاک...

 

جام جم آنلاین

۳ ۸  
آی اسپورت
2017-02-20 08:46:00
نظر دهید

۸ نظر
لنگ چرک
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
قطع بر یقین لنگیه. هرچی مفسده اقتصادی و مال مردم خوره لنگیه
مهدی
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۶
یه آدم چقدر میتونه عقده ای باشه
لنگ چرک
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
قطع بر یقین لنگیه. هرچی مفسده اقتصادی و مال مردم خوره لنگیه
hero
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
همون جور که آدمها مورد قرین رحمت الهی قرار میگیرن حیوون ها هم قرار میگیرن لذا شما دو تا کیسه هم نگران نباشید هر دوتون قابل شفایید .
محمد پرسپولیسی
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
تعریف زمین خواری چیز دیگه ای.اینکه زمین رو قطعه بندی کنی نمیشه زمین خواری.البته خود کلمه زمین خواری مشکل داره،یعنی چی خواردن زمین
شاهین
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
من الان متوجه نشدم مشکل این ماجرا چی بود؟ طرف زمین خرید و فروش می کنه؟ همین؟ جرمی مرتکب شده؟ با استفاده از رانت، زمین ها رو به قیمت کمتری می خره؟ منابع طبیعی و ملی رو خرید و فروش کرده؟ تو گرفتن جوازش تخلفی انجام داده؟ این چیزی که شما نوشتید عملا جرمی نیست. تمام فوتبالیست های ایرانی یه کاسبی دوم و سوم هم دارند. یکی موبایل معامله می کنه یکی دیگه سنگ ساختمانی صادر می کنه یکی دیگه هتل می سازه یکی هم تو کار باغداریه. تا وقتی که تمرکزش از فوتبال دور نشه و کار خلافی م انجام نده مسخره است بهش گیر بدیم. حالا از هر تیمی که میخواد باشه.
سوسن
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
فرهاد و فرزاد مجیدی. پول از فرهاد هست و گنده کاری از توله کوچک خاندان مجیدی.
۲
التماس تفکر
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
یه بدبختی بزرگ تو جامعه مون که داریم پول تو جیب مردمو حساب میکنیم و براش تعیین تکلیف میکنیم که برا جوونا اشتغال زایی کنه یا چه غلطی کنه با پول خودش !

برادر کوته فکر من؛ پولشه مالشه دوس داره تو شمال زمین بخره بعد با ده برابر قیمت بفروشه. خلاف که نمیکنه. از جیب من و شما که نمیدزده. پس تو چرا اینقد دلواپس پولاشی؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر