فهرست
این فدراسیون پنج ستاره نیست!
این فدراسیون پنج ستاره نیست!

این فدراسیون پنج ستاره نیست!

آی اسپورت – همه چیز زود از یادمان می رود. این روند دوران ما است که تا بخواهیم موضوعی را حلاجی کنیم و بپنداریم که این آخرین درجه از جهل و نادانی و فساد و دروغ است ناگهان دیگری به میان می‌آید و این مدار درد آور فاجعه پروری و فراموشی و بی مسئولیتی پایانی ندارد.

باری! قدیم‌ها امیر نشین کویت تنها یک کشور در حوزه خلیج فارس نبود. کویت اصطلاحی بود که برای مکانی که راحتی و شاید بی مسئولیتی و بی خیالی در آن حکمفرما بودند استفاده می‌شد. بسیاری از قدیمی‌ترها به محل سربازی و کار خود کویت می‌گفتند. سال‌ها از این اتفاق گذشت و کویت واقعی دستخوش حملات بیشمار صدام حین قرار گرفت و تا حد زیادی از سر زبان‌ها افتاد اما اصطلاح " کویته " همواره باقی ماند.

امروز باید از وزارت ورزش کشورمان سپاس‌گزار باشیم که در بدنه خودش توانسته است توسعه جغرافیائی بوجود آورد و هر روز شاهد کویت‌های بیشماری در ورزش هستیم و یک روزی فدراسیون کبدی را می بینیم که کویت یک خانواده خاص است. روز دیگر هم شاهد هستیم که فدراسیون فوتبال ما از 5 ستاره به کویت تبدیل می‌شود. باید بگوئیم که ساکت در مناظره‌اش با علی کریمی که خیلی راحت تبدیل به مناظره کی‌روش با کریمی شد! ادعا کرد که فدراسیون آنها 5 ستاره است.

ساکت  فروتنی کرد و صفت فدراسیون فوتبال را 5 ستاره‌ای دانست که معتقدیم این فدراسیون کویت است. تنها در این فدراسیون فوتبال است که کسی به قابلیت‌ها کاری ندارد و هرکسی می‌تواند با این فدراسیون رفاقتی کار کند. روزی که تاج اعلام کرد دوستان !( دوستان کویتی نه از بعد جغرافیائی ) به ما توصیه کردند که بجای لیبی با سیرالئون بازی کنیم باید می‌دانستیم که این  هتل 5 ستاره برای  ناکارآمدان و منفعت طلبان و بی دانشان تنها در کویت فدراسیون فوتبال است که قادر است نه تنها قادر است قورباغه را بجای فولکس بیتل قالب کند که حتی می‌تواند از یک تیم محلی یک تیم ملی آن هم در قالب ماکت بازی با مراکش بسازد.

 این فدراسیون فوتبال کویت خیلی‌ها است که می‌آیند و می‌روند و همه کار می‌کنند و موقعیت وی آی پی هم برای آنها می‌گذارند. در فدراسیون فوتبالی که یک فقره «بامداد» در روز روشن می‌تواند این همه سیاهه‌ای از دروغ و جهل و فساد را انجام دهد و آب هم از آب تکان نخورد باید نامی غیر از کویت به این بهشت 5 ستاره برای آنهائی که در آن مشغول رتق و فتق امور هستند بدهیم؟

  ۴  
آی اسپورت
2018-03-17 10:56:00
نظر دهید

۴ نظر
علی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۰۴
چرا بعد از ضایع شدن تراکتورسازی برابر طارمی بازیهای الغرافه از اپلیکیشن آنتن حذف شد?
چرا بعد از ضایع شدن استقلال مقابل العین شبهای فوتبالی پخش نشد?
خخخخ
۹
ميلاد
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۰۹
جا داره اينجا يك يادي هم بكنيم از مقاله تاريخي جناب تورج. كه ايشون عربستان رو در گروه احتمالي ايران در جام جهاني قرار داده بود. ٤تا ٥ بار هم اصلاحش كرد بازم اشتباه داشت. بله جناب اگر يك بيسوادي از جنس تو ميتونه بشه نويسنده ورزشي فدراسيون هم ميشه پنج ستاره.
ویلی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰
طبق قانون فیزیکی ساده "ظروف مرتبطه" مملکتی که از پایبست ویرانه و نظام مقدس در اون حاکمه در هیچ گوشه ایش نمیشه کار درست و اصولی انجام بشه.....شاید قبلترا که سیستم اینطور قحط الرجال نبود جرقه هایی مثل صفایی فراهانی اومدن و رفتن ولی بعد فجایع دهه هشتاد و فساد کامل سیستم دیگه در همون حد جرقه هم نمیشه امیدی داشت...نمیشه وسط یه لجنزار متعفن یه جزیره آباد بسازی....
۹
آنتی شومن
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
باشه بابا پنج‌ستاره نیست.نابود کردین خودتون.نامه بزن ای اف سی بگو که پنج ستاره نیست .خفه کردین خودتون .فدراسیون پنج ستاره نیست.کیروش فلان هست.سیرالیون فلان هست.قبول همه ی فوتبال ما بده الا شما و لشکر ای اسپورت
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر