فهرست
ماجرای کالدرون، جونیور و آژانس‌های نقل‌و‌انتقالاتی
ماجرای کالدرون، جونیور و آژانس‌های نقل‌و‌انتقالاتی

ماجرای کالدرون، جونیور و آژانس‌های نقل‌و‌انتقالاتی

آی اسپورت - روزی که کالدرون گفت جونیور براندائو نهمین گزینه من برای خط حمله پرسپولیس بود، کمتر کسی می‌دانست آژانس نقل‌و‌انتقالاتی که کالدرون را آورده، جونیور را هم آورده است! اما چرا کالدرون غیرمستقیم علیه آن آژانس موضع گرفت؟

قضیه این است که کالدرون به زعم آن آژانس حدود ۱۵۰ هزار دلار به پرسپولیس تخفیف داد و با حدود ۱/۳ میلیون دلار (برای ۲ سال) روی نیمکت پرسپولیس نشست. اینکه او این‌قدر می‌ارزد و آیا مثل برانکو نتیجه می‌گیرد یا نه، سؤالاتی است که به مرور زمان جوابش را می‌گیریم، اما دیگر به مرد آرژانتینی ربطی نداشت که آژانس نقل‌وانتقالاتی مورد نظر می‌خواهد چه بازیکنی را با چه کیفیتی به پرسپولیس قالب کند. تنها مهاجمی که کالدرون خواسته بود، شیخ دیاباته بود، اما آژانس نقل‌وانتقالاتی با استفاده بهینه از تبحر مدیران پرسپولیس در بحث شناخت بازیکنان (!) جونیور را با حدود ۵۷۳ هزار دلار به این تیم قالب کرد و الان هم دارد لذتش را می‌برد. همان آژانس نقل‌وانتقالاتی استراماچونی را هم به استقلال داد که ۱/۵ میلیون یورو قرارداد دارد.

به آژانس‌های نقل‌وانتقالاتی و دلال‌هایی که همه‌جا هستند (حتی در لیگ دو) ایرادی وارد نیست. ایراد به مدیرانی وارد است که تا چند سال پیش اصلاً در خواب هم نمی‌دیدند در چنین جایگاهی قرار بگیرند، ولی ناگهان مدیرعامل شدند و تا چشم بر هم زدند، خود را در محاصره ده‌ها دلال دیدند. نکته تأسفبار اینکه فلان دلال می‌گوید بازیکن A را به تو می‌دهم به شرطی که B را هم بگیری و تأسفبارتر اینکه همان بازیکن A هم توزرد از آب درمی‌آید چه رسد به بازیکن B!

 

خبر ورزشی

 

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-10-22 12:34:00
نظر دهید

۴ نظر
هوادار
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۶
کالدرون چطور دیاباته رو میخواست در حالی که خودش بعد از قرارداد دیاباته با استقلال به ایران اومد و قرارداد بست؟
حرف حساب
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۲
در مزخرف بودن این خبر همین قدر بدونین که قرارداد کالدرون یک ساله و برای ۷۰۰ هزار دلار است
۱ ۱
عاشق لنگ
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۵۵
سند بده لنگی
اون یک میلیون و سیصد هزار برای دو فصل گرفته
حرف حساب واقعی
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۲
و البته انتقاد و ایراد واقعی به اون وزیر ورزش ... مربوط میشه که گرشاسبی رو فقط به خاطر اینکه با تعویق دربی سوپرجام موافقت نکرد برکنار کرد و با آوردن این حروم لقمه ها نقشه فراری دادن برانکو رو کشید تا شاید تیم محبوب وزارت و تیمهای نجس فوتبال ما (سپاهان و تراکتور) با بریز و بپاش های بسیار و چرب کردن سبیل ارکان فوتبال از بالا تا پایین مقامی بیاورند!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر