فهرست
می‌خواهم برای همیشه در رئال مادرید بمانم
می‌خواهم برای همیشه در رئال مادرید بمانم

می‌خواهم برای همیشه در رئال مادرید بمانم

آی اسپورت - هواداران رئال مادرید بعد از گذشت دو فصل و نیم هنوز منتظر بهترین نسخه وینیسیوس جونیور هستند. ستاره برزیلی طی یکی دو فصل اخیر بسیار پرنوسان ظاهر شده و در رسیدن به ثبات کامل ناکام بوده است؛ موضوعی که باعث شده طی ماه‌های اخیر شایعاتی درباره جدایی این بازیکن جوان از جمع شاگردان زین الدین زیدان به گوش برسد.

وینیسیوس اکنون در مصاحبه ای به شایعات جدایی قرضی از رئال مادرید واکنش نشان داده و می‌گوید: " نه، من همیشه روی بودن در رئال مادرید متمرکز هستم، این که در کنار بهترین بازیکنان باشند و از آنها یاد بگیرم. من 20 ساله هستم و به نظر می رسد سالهاست که بازی می کنم اما هنوز در ابتدای کارم هستم.

من چیزهای زیادی از بازیکنانی که اینجا هستند و کسانی که در پست من بازی می کنند یاد می گیرم. من می خواهم برای همیشه در رئال مادرید بمانم.

وینیسیوس در حالی از علاقه خود برای ماندن در رئال مادرید صحبت کرده که در ژانویه گزارشات حاکی از آن بود که او در آستانه انتقال قرضی به لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است. همچنین از تیم‌هایی نظیر آرسنال، تاتنهام و لیورپول به عنوان مشتریان این بازیکن نام برده شد اما ستاره برزیلی نهایتاً در لوس بلانکوس ماندگار شد.

     
آی اسپورت
2021-02-22 23:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر