فهرست
سوارز مقابل بایرن؛ تحقیر پشت تحقیر
سوارز مقابل بایرن؛ تحقیر پشت تحقیر

سوارز مقابل بایرن؛ تحقیر پشت تحقیر

آی اسپورت - ماه های اخیر به دراماتیک ترین شکل ممکن برای لوییس سوارز پیش رفته است. حدود دو ماه پیش بود که این مهاجم گلزن در آخرین بازی خود با لباس بارسلونا احتمالا بدترین خاطره دوران ورزشی اش را تجربه کرد و هشت بار شاهد باز شدن دروازه تیمش بود. در نیمه دوم بود که لوییس سوارز با ضربه ای زمینی موفق شد بازی را 2-4 کند، اما در ادامه چهار بار دیگر دروازه بارسا باز شد و آن فاجعه تاریخی رقم خورد.

پس مطابق انتظار کیکه ستین اخراج شد و رونالد کومان جای او را گرفت. اما سرمربی هلندی در تصمیمی غیرمنتظره و به بهانه جوانگرایی، در تماسی تلفنی و کوتاه عذر لوییس سوارز را خواست و ستاره اوروگوئه ای بعد از شش سال درخشان نوکمپ را ترک کرد. این جدایی واکنش لیونل مسی را برانگیخت و او به شدت از رفتن دوست صمیمی خود ابراز ناراحتی کرد.

اگرچه لوییس سوارز شروعی درخشان در ترکیب اتلتیکومادرید داشت و در همان اولین مسابقه موفق به ثبت دبل شد، اما دیشب روخی بلانکوس شکست تلخی را در آلیانس آره نا برابر بایرن مونیخ تجربه کرد. شاگردان هانسی فلیک یک بار دیگر نمایشی فوق العاده در لیگ قهرمانان نشان داده و با گل های کورنتین تولیسو، لئون گورتزکا و دبل کینگزلی کومان موفق شدند یک نماینده دیگر لالیگا را نیز با نتیجه ای سنگین مغلوب کنند.

بایرن مونیخ که چهار سال قبل و در دوران حضور پپ گواردیولا در نیمه نهایی مغلوب اتلتیکو شده بود، دیشب به سختی از این تیم انتقال گرفت و لوییس سوارز نیز در بدو ورود به این باشگاه شب تلخ دیگری را تجربه کرد.

۱    
آی اسپورت
2020-10-22 16:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر