فهرست
ادعای روز؛ من «اسم جک‌تری‎دی» را هم نشنیده‌ام!
ادعای روز؛ من «اسم جک‌تری‎دی» را هم نشنیده‌ام!

ادعای روز؛ من «اسم جک‌تری‎دی» را هم نشنیده‌ام!

آی اسپورت - بعد از سال‌ها بار دیگر ماجرای مربوط به دوپینگ استقلالی‌ها و استفاده از ماده جک تری دی داغ شده است و امیرآبادی به عنوان یکی از متهمان آن ماجرا به این موضوع دامن زده است. اسماعیل شریفات یکی از بازیکنانی است که در آن بازی جنجالی که با شکست سه بر صفر پرسپولیس همراه شد، برای آبی‌ها گل زد و در نهایت نیز بازوبند کاپیتانی را از فرهاد مجیدی مزد این گلزنی را از شماره هفت محبوب استقلالی‌ها گرفت. اسماعیل شریفات مهاجم اسبق تیم استقلال تهران درخصوص استفاده بازیکنان سابق استقلال در ابتدای دهه 90 از پودرهای مکمل جک تری دی (jack3d) که طی روزهای اخیر به دنبال اظهار نظر مهدی امیرآبادی مورد توجه قرار گرفته است، گفت: «من این را به شما بگویم که نه از این پودرها استفاده کردم و نه نام آن را شنیده‌ام. من طی این چند روز شنیدم که همه‌جا از این پودرها صحبت می‌کنند. من واقعا نمی‌دانم ماجرا چیست و هیچ زمان از چنین پودری استفاده نکرده‌ام.»

او در پاسخ به این سوال که در رختکن از بازیکنان شنیده بوده که چنین پودری مصرف می‌کنند یا خیر پاسخ داد: «نه، به هیچ عنوان از هیچ یک از بازیکنان نشنیده بودم که چنین پودری وجود دارد. من نمی‌توانم تایید کنم که چه بازیکن استفاده کرده یا نکرده چرا که من در جریانش نیستم. اگر آقای امیرآبادی گفتند که مصرف کردند پس به استناد صحبت‌هایش، ایشان از این مکمل استفاده کرده‌اند.»

بازیکن سابق استقلال تهران در واکنش به اظهارات علیرضا نورمحمدی، مدافع سابق پرسپولیس که اعلام کرده آبی پوشان در همان شهرآورد مشکوک بودند، گفت: «من در نیمه دوم به بازی آمدم و اگر اشتباه نکنم دقیقه 70 یا 80 بود و بیشتر از 40 - 50 دقیقه بازی نکردم. به نظرم 60 یا 70 دقیقه چیزی نداشت که بخواهم دوپینگ کنم. حالا راجع به بقیه اظهارنظری ندارم.»

۷    
آی اسپورت
2020-02-18 22:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر