فهرست
عقب‌نشینی برانکو: با کی‌روش مشکلی ندارم
عقب‌نشینی برانکو: با کی‌روش مشکلی ندارم

عقب‌نشینی برانکو: با کی‌روش مشکلی ندارم

آی اسپورت- برانکو امروز جلسه‌‌ای با طاهری داشت. جلسه‌ ای که نیاز به گفتن نیست و مشخص است پیرامون تیم‌ملی، بازینکان ملی‌پوش بوده است. برانکو حالا با موضعی ملایم‌تر در مورد کی‌روش صحبت می‌کند. جایی که تیم‌ملی را تیم‌خودش می‌داند:«در وهله اول فکر می‌کنم باید به این نکته اشاره کنم، تیم ملی ایران تیم ملی خود من است. فکر می‌کنم بعد از این همه سال با علاقه‌ای که بین من و ایران شکل گرفته است، اجازه داشته باشم خودم را یک ایرانی هم بدانم و مثل هر ایرانی روی این کشور، فوتبال و تیم ملی آن تعصب دارم. سال‌ها در تیم‌های ملی و در تیم ایران کار کردم و شرایط و حساسیت‌های آن را درک می‌کنم. به خاطر همین است که واقعا با قبول سختی‌ها، تا حد توان همواره با برنامه‌های تیم ملی همراهی کرده‌ایم و حمایت ما از تیم ملی ایران همیشگی است. مگر من چه گفتم؟ آیا گفتیم به تیم ملی بازیکن نمی‌دهیم. صحبت‌های من موجود است. من به نوع برنامه‌ریزی و نحوه اعلام آن نقد داشتم و دیدید که بازیکنانمان را در اختیار تیم ملی گذاشتیم. اگر باور و روش ما حمایت از تیم ملی نبود که چنین نمی‌کردیم. حتی ما نخواستیم که بازیکنانمان را برگردانند. توضیحات بعدی هم که دادم برای این بود که بعضی نخواهند، برداشت نادرستی را به دیگران القاء کنند و فضا به ضرر تیم ملی و پرسپولیس خراب شود. اینکه گفتم در روزهای زیادی بازیکنان ما بیشتر در اختیار تیم ملی بودند تا باشگاه به این دلیل بود که یادآوری کنم پرسپولیس و ما برای اینکه تیم ملی به اجرای برنامه‌هایش برسد تا چه میزان پای کار بوده‌ایم و نباید فراموش کنیم. مثل تیم‌های دیگر، یکی، دو بازیکن در تیم ملی نداشتیم، بلکه 70 تا 80 درصد ترکیب اصلی ما به اردوی تیم ملی می‌رفت. با این وجود همیشه در پاسخ به سوالات در اینباره مثبت صحبت می‌کردیم. آخرین بار هم بحث من بر سر برنامه‌ریزی‌ها بود. تمام صحبت ما این بود که این رویه را باید با کمک هم اصلاح کنیم. سرنوشت تیم ملی، لیگ و پرسپولیس با این تعداد ملی پوشان و مهمتر از آن، هواداران پرشمارش که شور و اشتیاق اصلی این فوتبال هستند، جدای از هم نیست.»

برانکو حتی ادبیات صحبت‌‌کردنش در مورد کی‌روش هم کمی ملایم‌تر شده است. حتی می‌گوید که او را برای حضور در تیم ملی ترغیب کرده است. ادعایی که بیشتر برای آرام کردن اوضاع است تا این که واقعیت داشته باشد: «بارها گفته‌ام و فکر می‌کنم این مساله کاملا روشن است که هیچ مشکل شخصی با آقای کی‌روش ندارم. او به عنوان یک همکار و در جایگاه سرمربی تیم ملی ایران برای من محترم است. فکر می‌کنم در تمام این سال‌ها نیز همه متوجه شده‌اند، من نسبت به همه همکارانم چنین رفتاری دارم. در مورد آقای کی‌روش هم، خود من از مشوقین حضورش در تیم ملی ایران بودم. با توجه به اینکه پرسپولیس و سه باشگاه دیگر در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند. تعامل و همکاری بین رئیس فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی و باشگاه‌ها ضروری، حیاتی و تعیین کننده خواهد بود. قطعا در این ارتباط، آقایان؛ تاج و کی‌روش به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران و سرمربی تیم ملی ایران نقش موثری در این همکاری دارند.»

۲ ۷  
آی اسپورت
2017-01-08 15:34:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
pooyan
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
آقای برانکو دقبای عزیز سرخ
تیم شما تو کورس رقابت قهرمانی با یه تیم دیگه است
نمیدونم دقت کردید تیم پشت سریتون کیه؟
مربیش کیه ؟
جدیدا چقدر با مربی اجنبی شما دوست شده ؟
قبلا چقدر با کیروش اجنبی مشکل داشته؟
یکمی این قطعاتو کنار هم بذارید
مربی تیم ملی قهر کرده خیلی ها مسببشو مربی شما میدونن ملی پوشاتون بی انگیزه شدن نهایتا همه اینا به نفع کیه ؟
شدیدا منتظر شام آشتی کنان برانکو و کیروش هستم "" اونم به دعوت اقای قلعه نوعی ""
۱
میم
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
معمولا هم چنین هست ولی خوب شیطنت ورزشی نویسان با جا به جایی حتی یک " ، " جنجال پدید میاره و مهم تر نون رسانه ها به همین جدل و اختلاف هاست وگرنه اوضاع اگه خوب و آروم باشه که کسی دم به دقیقه به رسانه ها سر نمیزنه ...
۲
hamid
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
تیتر مضخرفی!!! عقب نشینی کیلو چنده؟؟
میخواد دل کیروش رو که مثل دختر بچه ها قهر میکنه و بهونه مییره بدست بیاره؟
۷
امید22
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
میشه بپرسم چرا انقد آی اسپورت کثیف و دو بهم زن هستش؟؟؟
۹ ۱
شاهین
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
چون یک مشت خاله زنک ........و هوچی تو تحریریه این سایت قلم بدست گرفتند.
۸
محمد
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
کجاش عقب نشینی بود؟؟؟!!! از اولش هم همین رو میگفت، این شماهایین که هر روز در حال دستمال کشی برای کیروش هستین
۵
آرش
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
واقعا تو هپروتی آقای نویسنده -
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر