فهرست
تفاوت دستمزد امیری؛ ۸میلیارد تومان
تفاوت دستمزد امیری؛ ۸میلیارد تومان

تفاوت دستمزد امیری؛ ۸میلیارد تومان

آی اسپورت – از زمان جدایی امیری از پرسپولیس بحث‌های زیادی مبنی بر مبلغ قرارداد این بازیکن مطرح شد و خیلی‌ها گفتند مگر ترابوزن چقدر به امیری داده که او را از پرسپولیس جدا کرده.  باشگاه ترابوزن اسپور خبر داده امیری برای دو سال حضور در این تیم مبلغ 1/4 میلیون یورو از این باشگاه دریافت خواهد کرد که این مبلغ با یوروی 10 هزار تومانی به بیش از 14 میلیارد تومان می‌رسد که رقم بسیار قابل توجهی است.این در حالی است که باشگاه پرسپولیس قصد داشت با تمام آپشن‌های قرارداد، حدود 3 میلیارد به امیری پول دهد که به این ترتیب امیری برای دو سال حضور در پرسپولیس چیزی حدود 6 میلیارد از پرسپولیس دریافت می‌کرد. این یعنی حدود 8 میلیارد اختلاف بین پیشنهاد تیم ترکیه‌ای و پرسپولیس وجود داشته است.

 در این شرایط سرمربی و مدیران باشگاه پرسپولیس از جدایی امیری ناراحت نیستند و فقط از نوع رفتار او در روزهای پایانی کمی گله‌مند هستند. مدیران پرسپولیس اعتقاد دارند زمانی که وکیل امیری آن‌همه شرط برای تمدید قرارداد این بازیکن گذاشت و باشگاه هم آنها را پذیرفت چرا در نهایت او در پرسپولیس نماند.

  میزان

 

۱۵ ۴  
آی اسپورت
2018-07-22 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
جعفر
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
رفتار امیری و ابراهیمی در جدایی از باشگاهشون مشابه هم بود. معلومه که جفتشون از یه جا مشاوره میگیرن
۹
م.
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
اخرین پیشنهاد باشگاه 4.5 +1.5 میلیارد تومن بود که میشد سالی 6 میلیارد! (یادتون باشه ترکیه آپشن نداره قرارداد وحید ولی اینجا اپشنهاش هم باید لحاظ کرد که مبلغ زیادیه) یعنی تا اینجا اگه 2 ساله می بست با پرسپولیس 12میلیارد میشد درامدش که فقط 2 میلیارد با پولی که ترکها میدن ( با قیمت فعلی یورو ) فرق داره!


۸
Mn
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
روز به روز پیشرفته تر میشن امیری حداقل یک پیام تشکر هم نداد که از مربیها و بازیکنان و هواداران قدردانی کنه
۹
معین
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
جناب استاد..اسدی! اون چرتکه رو بردار رو بیار ضرب و تقسیم کن ببینیم دقیقه ای چقدر میگیره این لامسب !!یه لایی انداخت به پیکه ببین تا کجاها داره میره!!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر