فهرست
بعد از برانکو؛ زنده باد پرسپولیس بزرگ
بعد از برانکو؛ زنده باد پرسپولیس بزرگ

بعد از برانکو؛ زنده باد پرسپولیس بزرگ

آی اسپورت - از حدود هجده ماه پیش برانکو درخواست کرد عکس سرمربیان پیشین پرسپولیس در اتاق کادر فنی نصب شود. چگونگی چینش قاب عکس‌ها هم از سوی برانکو پیشنهاد شد؛ قاب عکس علی پروین در ابعاد بزرگ، بالای صندلی سرمربی(برانکو) و عکس‌های علی دایی و دنیزلی و آری هان و گل‌محمدی و دیگر مربیان هم در قاب مناسب‌ روی دیوارهای اتاق. این خواسته پس از چند بار تکرار، اجرا نشد‌. سرمربی بعدی پرسپولیس هر کس‌باشد؛ این طرح را می توان اجرا کرد؛ اتاقی که در آن همزمان با مواجه شدن با سرمربی وقت پرسپولیس، احترام به تاریخ پرسپولیس و اتحاد مربیان پیشین و کنونی تیم یادآوری شود.

پرسپولیس و باشگاه هایی شبیه پرسپولیس، محدود به لوگو خود نیستند. بزرگی شان به گونه ای است که انگار از لوگو فراتر رفته و به پرچمی دارای هویت رسیده اند. مثل دو-امدادی، این پرچم از یک لیدر/سرمربی/گروه، به گروه بعدی داده می شود. مهم این است که‌ کوشش هر گروه، حفظ موقعیت مناسب پرچم باشد. بهترین آرزو برای پرسپولیسِ ذاتا بزرگ، داشتن آدم‌های باکلاس و باپرستیژ درون و اطراف مجموعه و داشتن میل به توسعه همیشگی‌ از سوی تک تک افراد باشگاه است. زنده باد پرسپولیس بزرگ!

 

 

۸۶ ۷  
آی اسپورت
2019-06-21 13:20:00
نظر دهید

۷ نظر
اوشاق
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷
خخخخ تیمی که حکومتی باشه و سوگولی دولت و منفور ملت معلومه که نباید محدود به لوگو باشه
۸
اوشاق
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷
خخخخ تیمی که حکومتی باشه و سوگولی دولت و منفور ملت معلومه که نباید محدود به لوگو باشه
۶
شاهین کیا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۰
پرچمو بده دست بابا مسعود اه ماشالله :-) :-) :-) :-)
۷
amir
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۵۸
اتحاد رو به تو که کارمندش بودی نتونسته یاد بده چه توقعی از نفر بعدی هست؟ وقتی به خاطر عقده‌های نامعلوم زمان روزنامه‌نگاری‌ات اسم یکی از سه مربی‌ای که تو لیگ برتر پرسپولیس رو قهرمان کرده-قطبی- نمیاری؛ مطمئن باش کارمند نفر بعدی هم- مثلا محمد دایی- به همین سادگی برانکو رو ندیده می‌گیره. تو که کارمند دون پایه‌اش بودی هم که اصلا به حساب نمیای.
۴
amir
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۱
راستی تاریخ هم فراموش نمی‌کنه که تو کسی بودی که می‌گفتی افشین پیروانی از قطبی مربی بهتریه. اما وقتی همین گزینه‌ی بهتر سرمربی شد و پرسپولیس رو حضیض برد، غیبت زد و یهو سر از ایتالیا و تحصیل تو رشته سینما دراوردی. سینما رو هم احتمالا با گرایش "تدوین" خوندی که انقدر حذف کردن بخشی از تاریخ برات راحته. در هر صورت دوران برانکو یه باگ بزرگ داشت که خودت بودی آنالیزور دون پایه- یادمه یه زمانی از آنالیزور به عنوان فحش برای قطبی استفاده می‌کردی-. هاهاها
۴
amir
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۲
جالبه که اسم گل محمدی که کمتر از یه نیم فصل سرمربی بود و با افتضاح و فحش اخراج شد رو هم اوردی! احتمالا دمی تکون دادی که کماکان کارمند باشگاه بمونی. طفلک بی‌نوا
۴
آرش
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۲
کیسه کشان و بیجارگان تا موضوعی راجع به سرورشون میبنن مفلوکانه وارد و جرت و پرت گفتن را شروع میکنن .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر