فهرست
نوبت رحمت و خرمگاه شد/ آشتی کنان، قسمت دوم
نوبت رحمت و خرمگاه شد/ آشتی کنان، قسمت دوم

نوبت رحمت و خرمگاه شد/ آشتی کنان، قسمت دوم

آی اسپورت- افتتاح شعبه جدید رستوران علیرضا منصوریان و حضور مهدی رحمتی و خوش و بش این دو نفر را می توان پایانی بر کدورت دروازه بان و سرمربی استقلال دانست. البته منصوریان و رحمتی، سیاست مدارانه در تمام هفته قبل، جلوی لنز دوربین ها لبخند زده بودند.

اما مشکل اصلی استقلال، محمد خرمگاه و مهدی رحمتی هستند. علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال، محمد خرمگاه را یکی از 3 دستیار برتر فوتبال ایران در کنار مجتبی حسینی و حمید مطهری می داند و مهدی رحمتی را بهترین دروازه بان ایران. منصوریان در مناقشه این دو نفر، سکوت کرد و دست به ساختن فیلم هندی نزد. سیاست او برای آشتی دادن این دو نفر، استفاده از یک نفر سوم بود.

اما قرار است تا آخر این هفته، مراسم آشتی کنان (ولو صوری) رحمتی و خرمگاه برگزار شود. میزبان این مراسم هم کسی نیست جز مهدی پاشازاده که هفته قبل در تمرین شرکت کرد تا به طور کامل و از نزدیک، اتفاقات را ببیند.

پاشازاده می گوید:«اختلافی بین  مهدی رحمتی و دوست صمیمی ام، محمد خرمگاه  به وجود آمد و قرار شد که من با این دو نفر صحبت کنم. تا سه، چهار روز آینده این مشکل برطرف می شود. بعد از بازی حرفهایی زده می شود که طبیعی است. نباید به آنها دامن زد. هرکدام از این دو نفر اشتباه کنند تیم ضربه می خورد. سعی کردم به عنوان بزرگتر مشکل را حل کنم».

۴    
آی اسپورت
2017-01-07 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر