فهرست
فغانی: جام جهانی هستم
فغانی: جام جهانی هستم

فغانی: جام جهانی هستم

آی اسپورت- امروز فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اعلام کرد، علیرضا فغانی به عنوان یکی از داوران مسابقات جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شده است. اما فهرست نهایی داوران مد نظر فیفا برای انتخاب تا روز آخر باز است. این حرفی است که علیرضا فغانی در این باره می گوید. داور بین المللی فوتبال کشور درباره حضورش در سمینار ابوظبی به همراه سایر داوران دنیا گفت: «این یک سمینار اولیه است که از روز شنبه هفته آینده تا پایان هفته برگزار می شود. شرایط در فیفا به گونه ای است که لیست داوران تا آخرین روز باز است. ما با این طرز فکر به جلو می رویم و تلاش می کنیم تا آخرین روز یک تیم کامل از کشورمان در جام جهانی باشد. ان شاءالله در جام جهانی هستم.»
داور بین المللی فوتبال ایران در خصوص اینکه آیا اسامی داوران جام جهانی به صورت رسمی اعلام شده است؟ تاکید کرد: هنوز اینکه چه کسی داور ذخیره یا کمک داور مربوط به ویدئو چک باشد، مشخص نشده است. این موضوع بعد از رتبه بندی کلاسها و نمراتی که کسب می شود، لحاظ خواهد شد.
فغانی درباره تعداد سمینارها و اینکه در کلاسها چه چیزی مورد توجه قرار می گیرد؟ گفت: در این سمینارها طبق روال گذشته تستهای بدنی، تستهای قوانین و ویدئویی که برای هماهنگی است، صورت خواهد گرفت. درباره تعداد سمینارها هم هنوز چیزی مشخص نیست.
وی در پایان درباره حضور رضا سخندان و محمدرضا منصوری کمکهای وی هم در جام جهانی گفت: بله ما یک تیم هستیم. البته این سمینار ابوظبی مربوط به داوران وسط است و آقای منصوری و سخندان در آن حضور ندارند.

مهر

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-18 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یاشاسین تراختور
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۲۶
انشالله پایت بشکنه نتونی بری
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر