فهرست
چه کردید که توفیقی هم شما را مسخره می‌کند؟
چه کردید که توفیقی هم شما را مسخره می‌کند؟

چه کردید که توفیقی هم شما را مسخره می‌کند؟

آی اسپورت - جذب بازیکنان خارجی در فوتبال ایران و به خصوص دو تیم پرسپولیس و استقلال از آن داستان‌هایی است که هیچ وقت تمام یا کهنه نمی‌شود و هر بار با اتفاقی جدید و بامزه هواداران این دو تیم سورپرایز می‌شوند. آن از جونیور براندائو که پرسپولیسی‌ها با مبلغ نسبتا بالایی جذبش کردند و بعد از این که مشخص شد کیفیت بالایی ندارد، کالدرون تازه مدعی شد که او گزینه نهم پرسپولیس بود! اما ماجرای گری هوپر از این هم جالب‌تر است. استقلالی‌ها تا آستانه جذب او پیش رفته بودند. امیرحسین فتحی برای توافق نهایی با او تا ترکیه هم رفت و قرار بود هوپر هفته گذشته برای تست پزشکی و امضای قرارداد رسمی به تهران بیاید. اما پس از این که مشخص شد مدربرنامه‌های او در یک تیم اسرائیلی مسئولیت‌هایی دارد، ناگهان پروژه جذب او متوقف شد و در نهایت هوپر به ایران نیامد. پیش‌بینی می‌شد استراماچونی از این اتفاق حسابی عصبانی شود و الم‌شنگه‌ای راه بیندازد. به هر حال او مدت‌ها بود که منتظر حضور یک مهاجم خارجی در تیم بود و این اتفاق در لحظه آخر منتفی شده بود. اما ناگهان استراماچونی در نشست خبری خود بعد از بازی تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: «هوپر اصلا در ذهن من نبود. ممکن است در فوتبال شما با ۱۰۰ نفر مذاکره کنید و شاید با بازیکنی که من می‌خواهم مذاکره نشود اما دلیل نمی‌شود همه آنها در تیم حضور داشته باشند.»

یعنی باز جونیور گزینه نهم کالدرون بود و به هرحال روی او حساب شده بود اما هوپر کلا در ذهن استراماچونی هم نبوده! حالا این که چرا استقلالی‌ها چرا روی این بازیکن این قدر مانور دادند و برای مذاکره با او هزینه کردند و تا ترکیه هم رفتند و برگشتند باید از مدیران کاربلد این باشگاه پرسید! سوال دوم این که واقعا در باشگاه استقلال چه خبر است؟ چرا برای جذب دو سه بازیکن خارجی، این همه داستان و حاشیه درست می‌شود و آخرش هم هیچ؟ چرا کاری می‌کنید که یکی مثل پندار توفیقی که هیچ جای این فوتبال نبود هم شما را مسخره کند و مدیریت شما را زیر سوال ببرد؟

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-10-21 02:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
رضا کیان
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۱
این مطلب کاملا جهت داره مطلب مهم نیست مهم تیترشه اون بی وجدان و خبرناهاری که اینو نوشته خواسته بگه توفیقی حرفاش اساسی ندارن که مثلا تو خیال خامش اون داستان های توفیقی و بابا مسعودو و باشگاه مورد علاقشو گوه زنی داستان طارمی و گند و گوه سوپرجام اسنپی رو بپوشونه ...حضرت آقا هرکسی که هستی باید بدونی که ما عاقل و بالغیم تو نمیتونی جای ما تصمیم بگیری و خلاص!
۲ ۱
کاج
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۱
کیسه کشا از فرط حقارت به چنان درجه ای رسیدن که حکم فیفا رو هم قبول ندارن. حکم داستان طارمی رو فیفا داد اما حکم داستان بلبلی و کیسه رو فدراسیون فوتبال که نذاشت کیسه بیشتر به فلاکت بیفته هرچند اگه همین بابا مسعود نبود کیسه لیگ رو با محرومیت و کسرامتیاز شروع کرده بود.
راستی به خاطر همین جام اسنپی بود که خودتون رو در سطح جهانی قهوه ای تر کردین و cas مونده که برینه به هیکلت که رید؟ عرضه گرفتن همین جام اسنپی رو هم ندارید با این همه خرج. کاش از منیریه یه جام بگیرن پرت کنن جلو کیسه کشا تا بیت المال رو خالی نکردن. البته اینکه هرهفته با تیم دسته اولی بازی داشته باشین و بعد 120 دقیقه با کمک داور ببریدشون و یقه جر بدین هم تو روحیه تون بی تاثیر نیست.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر