فهرست
ترفند وزارت ورزش برای گرفتن حق پخش از سیما
ترفند وزارت ورزش برای گرفتن حق پخش از سیما

ترفند وزارت ورزش برای گرفتن حق پخش از سیما

آی اسپورت – معاون وزیر ورزش و جوانان از روشی جایگزین برای احیای حق پخش تلویزیونی فوتبال خبر داد. ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به ثمربخش نبودن جلسه‌های متعدد با مدیران صدا وسیما در دو سال گذشته برای تعیین و تکلیف حق پخش گفت: «مذاکرات ما با صدا و سیما در حد به رسمیت شناختن حق پخش ورزش هم نتیجه نداشته و در آن سازمان اراده و تمایلی برای حل این مشکل وجود ندارد و زیر بار آن نمی‌روند. »

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: «احیای حق پخش تلویزیونی و ورزش جزو تکالیف قانونی وزارتخانه است و برای همین با تدبیری که صورت گرفته با درخواست ما از سازمان برنامه و بودجه به میزان کارشناسی شده حق پخش ورزش کشور از سرفصل اعتبارات سازمان صدا و سیما کاسته و به سرفصل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان اضافه خواهد شد. »

فرامرزیان گفت: «در واقع تهاتر اعتبارات با کمک دولت و سازمان برنامه و بودجه بهترین و قانونی‌ترین راه حل برای احیای حق پخش تلویزیونی و ورزش است و امیدوارم صداوسیما تمکین کند و قطعا با این حرکت به زودی بخش مهمی از نیازهای ورزش کشور بخصوص در بخش فوتبال ملی و باشگاه‌های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس در آستانه ورود به فرابورس حل می‌شود.»

 

 

۱۰    
آی اسپورت
2019-11-11 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر