فهرست
ادعای مارکار؛ سیرالئون با مطالعه انتخاب شد!
ادعای مارکار؛ سیرالئون با مطالعه انتخاب شد!

ادعای مارکار؛ سیرالئون با مطالعه انتخاب شد!

آی اسپورت – انتخاب سیرالئون به جای لیبی برای برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران حرف و حدیث‌های زیادی به وجود آورد. تعطیلی لیگ این کشور از 3 سال پیش و رنکینگ پایین در رده‌بندی فیفا از جمله دلایلی است که باعث انتقاد از انتخاب سیرالئون به عنوان حریف تدارکاتی تیم ملی شده است.  با این حال، حتی بازی با همین حریف گمنام و ناشناخته هم دردسرهای زیادی به دنبال داشته است. فیفا رسما اعلام کرده که تیم ملی ایران به دلیل اختلافات داخلی در فدراسیون فوتبال سیرالئون نمی‌تواند با تیم ملی این کشور بازی کند. هرچند گفته می‌شود با تلاش! مسئولان فدراسیون موافقت فیفا جلب شده و این بازی فردا برگزار خواهد شد اما مشکلاتی که بر سر راه برگزاری این بازی ایجاد شد باعث شد تا به نظر برسد که انتخاب سیرالئون یک انتخاب عجولانه و بی‌منطق بوده است. با این حال مارکار آقاجانیان نظری خلاف این دارد. او می‌گوید: «ما قبل از انتخاب حریفان، همه بررسی را انجام داده‌ایم. فردا بازی انجام می شود و این بازی هم یکی از قسمت‌های روند آماده‌سازی ماست. این تیم آفریقایی نتایج خوبی مقابل سنگال و کنیا داشته و یک تیم فیزیکی است که با مطالعه دقیق کادر فنی انتخاب شده است. ما در این مرحله سه بازی مهم داریم و اهداف مختلفی را دنبال می‌کنیم. به نظرم بازی کردن با تیم‌های مختلف انگیزه بچه‎ها را بالاتر می‌برد.»

۲ ۷  
آی اسپورت
2018-03-16 18:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
جواد
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
با مطالعه کتاب جغرافی هم سیرالئون به سختی پیدا میشه.والا نمیدونم ایناچجور مطالعه ای داشتن!
۴
شهرام
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
اینو نگه چی بگه
جالبه که شما کلا افتضاح بازی با تیم محلات سیرالئون رو پوشش نمی‌دید و به روی مبارک نمی‌آورید .
۱
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
حداقل با یک تیم درجه دو افریقایی بازی می کردید که بعدا بتونید توجیه کنید .
۱
علی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۵
یک نفر توی همه به اصطلاح خبرنگاران ورزشی این مملکت جرات سوال پرسیدن از کیروش رو نداره. خودش میبره و میدوزه و میزنه و میگیره، وظیفه ما هم لابد چیزی جز تحسین و تایید نیست. چرا؟ چون استاد برای ما یگانه است و همین یکی در هفت آسمان بوده و اگر بره همه دسته جمعی باید خودکشی کنیم. پس تا میخوره نازشو بکشیم که مثل ایشون گشتیم نبود، نگردید نیست. شرم بر مدیرانی که در این مملکت سوار کار هستن بیش از همه بر فدراسیون فوتبال.
۲
تاج کبیر
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۷
چند سال تحقیق کردی اقای مارکار که به این نتیجه رسیدی؟کشوری که 3 سال لیگ نداشته اختلاف هم که داشته چطور انتخاب درستی بوده ؟
۱
علی زارع
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۲
از آدولف کیروش میترسن.
داود
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۲۷
مطالعه برای بازی کردن با سیرالئون ایطوریه: اول کدوم کشور توش جنگ داخلیه؟دوم کدوم کشور فدراسیون نداره؟سوم کدوم کشور با تیمای آسیایی بازی نکرده؟ چهارم کدوم کشوره که لیگ نداره؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر