فهرست
تمام ملاقات‌های جلالی و منصوریان/ 8-5!
تمام ملاقات‌های جلالی و منصوریان/ 8-5!

تمام ملاقات‌های جلالی و منصوریان/ 8-5!

آی‌اسپورت- استقلال و پیكان روز جمعه یك بازی مهم و سرنوشت‌ساز را در آزادی برگزار خواهند كرد. مسابقه‌ای كه در دور رفت برنده نداشت و در حالی كه تیم مجید جلالی به خوبی می‌توانست یك سه امتیاز شیرین را در ورزشگاه شهدای قدس از آن خود كند با هنرنمایی بهنام برزای كه ذخیره طلایی منصوریان در آن بازی بود با یك تساوی كارش را ادامه دهد. حالا این بازی از جهات مختلف برای دو سرمربی مهم است. منصوریان به نوعی پایش روی پوست موز است و برد مقابل نفت آبادان همچنان حاشیه‌ اطمینانی برای او ایجاد نكرده است. در جایی كه هر روز مدیران سابق استقلال هم بابت اتفاقات اخیر به او می‌تازند و این مربی را عامل ناكامی‌های تیمی می‌دانند كه به زعم آنها با مهره‌های جذب شده می‌توانست یكی از مدعیان قهرمانی لیگ باشد. از سوی دیگر مجید جلالی هم مثل نیم فصل نخست روند روبه رشدش به یكباره با دو باخت پیاپی در دور برگشت مقابل صبا و تراكتورسازی متوقف شده و حالا نتیجه بازی استقلال در ادامه روند بالانشینی شاگردان او در جدول بسیار تاثیرگذار خواهد بود اما آقامعلم می‌داند با این همه كار آسانی مقابل تیم جوان شده منصوریان نخواهد داشت.

علیمنصور 8 بر 5 از آقامعلم پیش است
سرمربیان دو تیم استقلال و سایپا تاكنون در تیم‌های مختلف با یكدیگر 5 تقابل داشته‌اند. اولین رویارویی این دو مربی به لیگ چهاردهم بر می‌گردد كه در هفته پنجم مجید جلالی توانست با هدایت سایپا دو بر یك منصوریان دوباره برگشته به لیگ برتر در قامت سرمربی نفت تهران را شكست دهد. این آخرین برد مجید جلالی مقابل منصوریان بود و در بقیه تقابل‌ها نتوانسته است از این مربی جوان بردی به دست بیاورد. مجید جلالی با سایپا سه بار دیگر در بازی برگشت لیگ چهاردهم (هفته 20)، هفته 15 و 30 لیگ پانزدهم برابر منصوریان قرار گرفت كه یا باخت یا تساوی كرد. منصوریان در هفته بیستم لیگ چهاردهم با نتیجه سه بر یك بازی را برنده شد. در لیگ پانزدهم هم بازی نخست در هفته آخر نیم فصل اول را با تك گل الویس نانگ برد و در بازی آخر لیگ هم مقابل سایپای مجید جلالی به نتیجه تساوی بدون گل دست پیدا كرد. تك بازی آنها در نیم فصل نخست لیگ شانزدهم نتیجه‌ تساوی را برای هر دو تیم رقم زد تا از حیث امتیازگیری آقامعلم با سابقه 8 بر 5 از علیرضا منصوریان عقب باشد.

منصوریان ابزار گلزنی‌ را دارد
علیرضا منصوریان در حالی در هفته نوزدهم قرار است تیم جوان شده‌اش را برابر تیم محرك و البته جوان مجید جلالی به میدان بفرستد كه دو تن از مهره‌های گلزن خود در مسابقات قبل را در اختیار دارد.  علی قربانی و لئوناردو پادوانی نیمكت‌نشین دو بازیكنی هستند كه در گلزنی تیم منصوریان مقابل تیم مجید جلالی در لیگ چهاردهم اكنون در كنار منصوریان هستند و به خوبی به شرایط بازی تیم آقامعلم آشنایی دارند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-26 02:15:00
نظر دهید

۱ نظر
shahab.ir
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
جلالی همیشه به قلعه نویی راه میده که امیر بگه جلالی خیلی مرده
ولی در مورد منصوریان هم همینطوره ؟ شاید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر