فهرست
رئال مادرید دوباره سراغ دخیا می‌رود
رئال مادرید دوباره سراغ دخیا می‌رود

رئال مادرید دوباره سراغ دخیا می‌رود

آی اسپورت - نشریه انگلیسی «سان» مدعی شد باشگاه رئال مادرید که از مدت‌ها پیش نسبت به جذب داوید دخیا علاقه‌ نشان داده، همچنان وضعیت این دروازه‌بان اسپانیایی را زیرنظر دارد و آماده است تا بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن او از منچستریونایتد امتحان کند. بر اساس این گزارش مدیران باشگاه رئال مادرید در نظر دارند بابت به خدمت گرفتن این دروازه‌بان مادریدی که دوران نسبتاً سختی را در جمع شیاطین سرخ سپری می‌کند، پیشنهادی 70 میلیون پوندی بدهند.

داوید دخیا 29 ساله که در سال 2011 از اتلتیکومادرید به منچستریونایتد پیوست، در سال 2015 هم مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار داشت و حتی تا آستانه پیوستن به این تیم اسپانیایی پیش رفت اما در نهایت در ماجرای معروف خرابی دستگاه فکس باشگاه رئال مادرید این انتقال عملی نشد. در ادامه پس از منتفی شدن پیوستن این دروازه‌بان اسپانیایی به جمع کهکشانی‌ها، او قراردادی چهار ساله با این باشگاه انگلیسی امضا کرد.

داوید که در ماه سپتامبر 2019 با منچستریونایتد قرارداد جدید دیگری را امضا کرد، تا پایان ماه ژوئن 2023 با این باشگاه انگلیسی تحت‌قرارداد است و بعید به نظر می‌رسد که مدیران این باشگاه بخواهند دخیا را به این راحتی از دست بدهد، این در حالی است که منچستریونایتد در تلاش است تا به روزهای اوجش بازگردد. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال اسپانیا تاکنون با منچستریونایتد یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس، سه قهرمانی در جام خیریه انگلیس و یک قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرده است.

۱    
آی اسپورت
2020-03-07 17:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر