فهرست
رسمی؛ یزدانی دیدار با تراکتور را از دست داد
رسمی؛ یزدانی دیدار با تراکتور را از دست داد

رسمی؛ یزدانی دیدار با تراکتور را از دست داد

آی اسپورت - پس از اتفاقات عجیب و کش و قوس های فراوان، استقلال روز گذشته تمرینش را پیش از دیدار با تراکتور برگزار کرد که البته 13 بازیکن و 2 دروازه بان بیشتر در تمرین آبی‌ها حضور نداشتند! اتفاقی عجیب که کمتر در تاریخ استقلال آن را مشاهده کرده بودیم اما شیوع کرونا باعث شد تا این تیم بیشتر مهره‌های کلیدی خود را از دست دهد. اما با همین نفرات کم، باعث هم تیم استقلال تلفات مصدومیت داشت و در تمرین روز گذشته، سیاوش یزدانی که مصدومیت‌اش هم کامل بهبود پیدا نکرده بود دوباره دچار آسیب دیدگی شد تا دیدار برابر تراکتور را از دست دهد و انتخاب جایگزین برای او، به چالشی جدی برای فرهاد مجیدی و کادرفنی استقلال بدل شود.

در این‌باره دکتر کاوه ستوده در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال، در خصوص وضعیت سیاوش یزدانی گفت: این بازیکن به دلیل احساس درد در اواسط تمرین روز پنجشنبه، از زمین تمرین خارج شد و بلافاصله اقدامات درمانی در خصوص وضعیتش صورت پذیرفت. از این بازیکن دو MRI گرفته شد که نتایج آن طبیعی بود و خود این بازیکن احساس دردی نمی‌کرد ولی در تست فانکشنال (عملکردی)، او احساس درد داشت و به همین دلیل مجوز تمرین کردن برای او صادر نشد و او باید فیزیوتراپی کند.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص وضعیت ارسلان مطهری هم باید بگویم که خوشبختانه کارهای درمانی او به خوبی پیش رفته و از روز یکشنبه او تمرینات خود را از سر خواهد گرفت.

  ۱  
آی اسپورت
2020-07-10 11:40:00
نظر دهید

۱ نظر
Taha
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹، ۱۳:۵۳
بازیکنی ک فقط بخاطر کری شدیدی ک با تیم رقیب داشت استقلالی شد این همون بازیکنی ک در تیم پایه رقیب توسط علی دایی ب باشگاهی دیگر داده شد چونکه بجز فیزیک بدنی خوبی دارد و کارایی دیگری در زمین فوتبال ندارد و فقط بخاطر کری ب استقلال اومد بازیکنی ک در کورس ها مهاجمان همیشه کم می آورد مدافعی کند و همیشه در مقابل مهاجمان سرعتی عقب می موند در سپاهان هم بازیکن تاپی نبود و در جام حذفی ب رقیب اصلی ما کمک کرد وب سپاهان گل بخودی زد تا رقیب جدی دبل بکند
سیاوش یزدانی،زکی پور،بلبلی،دانشگر،تبریزی،و چندین بازیکن دیگر استقلال در حد قهرمان شدن لیگ برتر نیستند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر