فهرست
ماندگاری منصوریان: حداقل تا نیم‌فصل
ماندگاری منصوریان: حداقل تا نیم‌فصل

ماندگاری منصوریان: حداقل تا نیم‌فصل

آی‌اسپورت- رسانه‌ها خبر از حضور مربی آلمانی در استقلال داده و نوشته‌اند اگر استقلال به پدیده هم ببازد مرد آلمانی جانشین منصوریان می‌شود. حالا بماند که آخرین سرمربی خارجی استقلال هم آلمانی بود و نگذاشتند نتیجه بگیرد ولی مسئله اینجاست که مدیران استقلال اصلاً درصدد برکناری منصوریان نیستند و اساساً چنین تفکری ندارند.

ماگات نیست

رسانه‌ها اسم فلیپس ماگات را آورده بودند در حالی که هیچ مذاکره‌ای با او انجام نشده و اساساً آن‌قدر سنش بالاست که... بعضی‌ها هم حرف از یک مربی آلمانی دیگر می‌زنند اما سؤال اینجاست که چه کسی در باشگاه استقلال یا بالاتر از باشگاه استقلال می‌خواهد منصوریان را برکنار کند؟ قریب؟ هیئت مدیره؟ افتخاری؟ واقعاً چه کسی؟

تنها مخالف منصوریان

آنهایی که افتخاری را می‌شناسند خوب می‌دانند که اساساً اهل برکنار کردن مربی نیست و تازه با منصوریان هم خیلی خوب است. قریب هم چنین شرایطی دارد. او هم اصلاً اهل تغییر سرمربی نیست و تازه در جلسات هیئت مدیره هم حاضر نمی‌شود چه رسد به اینکه مربی برکنار کند. بافت کلی هیئت مدیره هم که با رفتن معینی و آمدن قراب به سود منصوریان است. در واقع سرمربی آبی‌ها فقط یک مخالف دارد که آن هم حسن زمانی است. او دیروز خبر از برگزاری نشست اضطراری در هیئت مدیره برای بررسی نتایج استقلال داد ولی بعید است یک دست صدا داشته باشد.

حداقل تا نیم‌فصل هست

با این حساب منصوریان می‌تواند خیالی آسوده داشته باشد که حداقل و در بدترین حالت ممکن تا نیم‌فصل هست. شاید هم دوباره برانکو به فریاد او برسد و شهرآورد را ببازد تا علی‌منصور یک فصل دیگر هم ماندگار شود. خودش که گفته برنامه‌هایش تا سال 1401 و 1402 است!

خبرورزشی

 
۱۰ ۱۱  
آی اسپورت
2017-08-20 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
تاج اسیا
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۰۸
خواهیم دید
۲
... بايد بمونه
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۱۹
تبريك به همه پرسپوليسيا، #با_...علي_تا_١٤٠٠
۶
عباس
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۲۶
اینقدر ... میگید ادم نمیدونه چطوری جوابتون رو بده
۱
Red Army
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۲۴
با داشعلی تا 1400
۵
مهدی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۴۶
... رو شکست بده موندگاره ولی وزارت ... عمرا قبول کنه استقلال مربی خارجی بیاره،چون میدونه قهرمانی تیمه محبوبش به خطر میوفته.
۴
سعید از شوشتر
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰
برانکو به او ببازد ؟ فازتون چیه دربی قبل طارمی گل دوم از شش قدم زده بود بلایی بدتر از العین سر منصوریان میومد اون دربی چنان غرور گرفته بود پرسپولیس رو که یه پاس ساده هم نمایشی میدادن همون بازی مالکیت توپ هشتاد به بیست بود نیمه دوم استقلال ده نفری دفاع و از وسط زمین جلوتر نیومد باز با این خال دو دقبقه دیگه بازی ادامه داشت مساوی میشد منصوریان همونی نیست دربی رفت بازی مساوی شد دور افتخار زد و سجده کرد ؟ به والله دربی بعد به خاطر همین حرفا استقلال جوری میبازه که همون شبش منصوریان اخراج بشه مظلومی هم زیاد سوبله چوبله می کرد چهارتایی شد با خفت رفت
ناشناس
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
اگه رو کاشتیم سبز نشد میدونی اصل برانکو و این پرسپولیس با شانس به وجود اومد ؟ اگه روزبه مصدوم نمی شد با اختلاف قهرمان بودیم اون وقت مظلومی نمی رفت جاش این کچل بیاد و شما جلو السد داغون میشدید و استقلال سال پیش هم قهرمان میشد و ...... اگه قراره (اگه) باشه پس شما همون اول بسم ال.. نابود میشدید
۴
عبدالحمید
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
از منصوریان عزیز میخوام که اصلا ناراحت نباشه از نتیجه نگرفتن ما استقلالی ها با بازی مالکانه ای که به تیم یاد داده راضی هستیم عشق است علیمنصور
۴ ۲
Ehsan
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
خدا اول تو رو شفا بده
بعد عنصوريان

من یک شش تایی متوهم هستم
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۴
درود عبدالحمید جبارف ✋❤
رادین
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
به نظر من یه کم باید واقع بین بود.
آقای منصوریان بازیکن بزرگی بوده و شکی نداریم. در ضمن نشون داده که کار مربی گری هم بلده اما نه توی استقلال. از طرفی دیگه اگه همین الان آقای منصوریان تووی تیمی مثل نفت یا حتی پیکان بود اوضاع نتیجه گیری خیلی بهتری نسبت به استقلال داشت. استقلال و پرسپولیس فقط مربی کار بلد فوتبال نمی خوان کما اینکه خیلی از مربیان بزرگ هم تووی این تیمها دوام نداشتند. این تیمها کسی رو می خوان که اول از همه بتوونه حواشی رو جمع کنه و بعدش مربیگری کنه.
از طرف دیگه در لیگ ایران هیچکدام از مربیان تا اونجایی که من یاد دارم حتی وعده دو سال بعد رو نمی دادند اونوقت ایشون وعده 1400 و 1402 رو میده ؟ آخه روی چه حسابی؟ مگه قرارداد خودت تا کی هست؟ مگه این بازکنان تا کی می تونن بازی کنن؟ مگه چه کار زیربنایی برای این تیم شده که وعده چهار پنج سال آتی رو میدی؟
ما این حرفا رو نشنیده می گیریم و فقط به این فصل نگاه می کنیم.
همین
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر