فهرست
استراماچونی خیال کوتاه آمدن ندارد!
استراماچونی خیال کوتاه آمدن ندارد!

استراماچونی خیال کوتاه آمدن ندارد!

آی اسپورت - «با تصمیم آندره‌آ استراماچونی؛ آرمین سهرابیان، رضا کریمی و روح‌الله باقری از استقلال کنار گذاشته شدند. این سه بازیکن روز پنجشنبه در ترکیب آبی‌پوشان در دیدار دوستانه مقابل نیروی‌زمینی به میدان رفته بودند اما در پایان تمرین سرمربی آبی‌پوشان عذر آنها را خواست.» خبر کوتاه بود و پر سر وصدا! اینکه سرمربی استقلال سه بازیکن خودش را کنار گذاشته و فهرست نفراتش برای فصل پیش رو بازتر کرده است. این سه نفر که - دو روز بعد محسن کریمی نیز به جمع آنها اضافه شد- آخرین قربانیان دیسیپلین مرد ایتالیایی در تهران هستند. قربانیانی که قرار نیست مورد بخشش قرار بگیرند حتی با وساطت نزدیکان مرد ایتالیایی!

 دعوا ربطی به اخراج نداشت!

درگیری در دیدار دوستانه تیم‌های استقلال و نیروی زمینی در شرایطی روز پنجشنبه برگزار شد که جر و بحث سه بازیکن در این دیدار باعث ناراحتی سرمربی ایتالیایی شد و وی در اولین اقدام سه بازیکن خاطی را از حضور در تمرینات محروم کرد. ماجرا از این قرار است که در جریان بازی دوستانه رضا کریمی به یکی از بازیکنان استقلال اعتراض می‌کند که این اعتراض با جواب تند هم‌تیمی وی روبه‌رو می‌شود. بعد از پایان بازی هم رضا کریمی با اعتراض روح‌الله باقری و آرمین سهرابیان مواجه می‌شود. این دو بازیکن بابت اینکه چرا کریمی به هم‌تیمی‌اش اعتراض کرده با این بازیکن جوان بحث کرده و همین مساله باعث ناراحتی سرمربی ایتالیایی استقلال شده است.» در میان سکوت خبری باشگاه و مسئولانش، این شایعه به‌شدت در رسانه‌ها فراگیر شد که این سه بازیکن با هم درگیر شده‌اند و استراماچونی دستور به اخراج آنها داده است.  این درحالی است که پیگیری‌ها نشان داد که ماجرا چیز دیگری است.

«نیمکت‌نشین می‌شدند»

حامد حاجیلو، مدیر روابط‌عمومی باشگاه استقلال که این روزها نزدیک‌ترین فرد باشگاه به استراماچونی است گفت: «این خبر کاملا کذب است و ما واقعا نمی‌دانیم چرا چنین خبرهایی منتشر می‌شود. از طرف دیگر آنقدر در باشگاه کار و مشغله هست که نمی‌توانیم هر دقیقه یکی از این خبرها را تکذیب کنیم. فقط این را بگویم که استراماچونی به خود من گفت که به این سه بازیکن از نظر فنی نیاز ندارد و اگر در تیم بمانند به آنها بازی نخواهد رسید و بهتر است در اختیار تیم‌های دیگر قرار بگیرند تا رشد فوتبالی‌شان متوقف نشود. نمی‌دانم چه کسی بود که این خبر را پخش کرد ولی درگیری در بازی دوستانه و بعد هم ناراحتی استراماچونی صحت ندارد.»

وساطت‌ها جواب نداده

تا لحظه تنظیم این گزارش وساطت‌ها برای بازگشت یک یا دو بازیکن جواب نداده و جدایی هر سه بازیکن قطعی است. در این میان منابع خبری نزدیک به باشگاه از تلاش برخی پیشکسوتان نزدیک به باشگاه برای حفظ باقری و سهرابیان خبر می‌دهند که تا این لحظه به جایی نرسیده است. با توجه به پرواز استقلال به ترکیه باید صبر کرد و دید که آیا هیچ‌یک از این سه نفر این اقبال را پیدا می‌کنند که مسافر دقیقه نودی این اردو باشند یا خیر. با توجه به قاطعیت استراماچونی بعید است کسی بتواند رای او را تغییر دهد مگر اینکه دقیقه90 اتفاق جدیدی رخ دهد که بعید است.

 

فرهیختگان 

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-07-08 09:45:00
نظر دهید

۳ نظر
@
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۳
کاش میشد یه بار هم شده علایق رنگی تون رو توی نوشته هاتون دخالت ندین. «قربانیان دیسیپلین مرد ایتالیایی!» کدوم دیسیپلین ؟ بازم خودتون رو به نفهمی بزنید این یارو تو دلالی حرفه ایه داره جا باز میکنه برای بازیکنان مدنظر خودش. کدوم دیسیپلین و نظم که یه بارهم نمیپرسه چرا بقیه نفراتی مثل چشمی و ... کجا هستن؟
۷ ۲
Ashkan Blue
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۰۶
اولا دلال که برانکو بود
ولی اصلا حرف باشگاه همینه
تو مطلب هم اشاره شد که به خاطر درگیری نبوده جداییشون
خوب اگه بازیکن نمی خواستن که اینا رو از دست نمی دادن
همچین کشف بزرگی هم نکردیا
۶
...
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۱
تو دلالی چونی شک نکن همونطوری که مدتها در مورد دلالی اشکار شفر میگفتیم و جبهه میگرفتین
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر