فهرست
قرعه عجیب؛ لیگ قهرمانان آسیا منهای ایران
قرعه عجیب؛ لیگ قهرمانان آسیا منهای ایران

قرعه عجیب؛ لیگ قهرمانان آسیا منهای ایران

آی اسپورت - ایران که هر 4 سهمیه خود در 4 گروه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2017 از منطقه غرب را به صورت کامل کسب کرده، با قرعه عجیبی کار خود در این بازی ها را آغاز خواهد کرد. طبق قرعه، نمایندگان ایران در روز اول و روز دوم این رقابت‌ها باید به مصاف تیم‌های عربستانی و اماراتی بروند که تقابل تیم‌های ما با عربستانی‌ها در کشور عمان و رقابت نمایندگان ما با اماراتی‌ها در کشور امارات برگزار خواهد شد.

به عنوان مثال استقلال از گروه A در بازی اول در امارات به مصاف الاهلی می‌رود. استقلال خوزستان در گروه B باید از الفتح عربستان در عمان میزبانی کند. در گروه C ذوب‌آهن مهمان العین امارت است و در نهایت در گروه D، پرسپولیس در عمان میزبان الهلال عربستان است.

در روز دوم این رقابت‌ها که روزهای 9 و 10 اسفند برگزار خواهد شد، استقلال در عمان، میزبان التعاون عربستان است. استقلال خوزستان در امارات به مصاف الجزیره می‌رود. سپس نوبت ذوب‌آهن می‌رسد که از الاهلی عربستان در عمان میزبانی کند و در نهایت پرسپولیس باید در شهر ابوظبی امارات به مصاف الوحده برود.

با این حساب نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا 2017 تلخ ترین قرعه ممکن را دارند و در دو روز اول نمی‌توانند در خانه، از هیچ تیم آسیایی میزبانی کنند.

 

خبر ورزشی

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-02-18 12:31:00
نظر دهید

۴ نظر
Mehr
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
همیشه و همه‌جا باید از نفهمی یه عده ما متضرر بشیم. فدراسیون هم بی‌عرضه که نمی‌تونه از حق طبیعی‌مون که میزبانی هست دفاع کنه. برنده‌ی بی چون و چرای این قضایا هم عربستانی‌ها هستند.
م
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
مهم اینه ما دیوار سفارتها رو فتح میکنم !!!
مسعود
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
وقتی فدراسیون بی عرضه باشه همینه دیگه به نوعی عربستان هر دو بازی رو میزبان هست چرا تاجیکستان میزبان ما نشد ازبکستان میزبان برای اونا دلیلش مشخصه فدراسیون بی عرضه که همش دنبال لابی بازی برای کارهای خلافش هست که از سوی فیفا جریمه نشه
۳
یوسف
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
این قرعه سال قبلم بود منتها چون پرسپولیس آسیایی نبود اعتراض تیمای آسیایی تو رسانه ها پوشش داده نشد! پارسال جای هفته اول با سوم عوض شد! وگرنه پارسالم همین بساط بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر