فهرست
گل‌های زیبا برای پوکر قهرمانی
گل‌های زیبا برای پوکر قهرمانی

گل‌های زیبا برای پوکر قهرمانی

آی اسپورت - صرف‌نظر از سنگ‌پرانی‌های تعدادی از تماشاگران، بازی دیروز پرسپولیس و تراکتور زیبا و جذاب از آب درآمد. ۲ گل قشنگ پرسپولیس همان چیزی بود که لیگ برتر بعد از حدود ۴۰ روز تعطیلی به آن نیاز داشت. پرسپولیس دیروز به مراتب تیم‌تر و کامل‌تر از تیمی بود که در نیم‌فصل اول دیدیم با اینکه آن‌ها همان نیم‌فصل را هم با صدرنشینی تمام کرده بودند. پرسپولیس اگر همیشه مثل دیروز باشد، شانس بسیار زیادی برای پوکر قهرمانی خواهد داشت. حالا باید گفت شهرآورد ۱۷ بهمن هم زیبا و جذاب و احتمالاً پرگل می‌شود، چون استقلال هم تیم خوبی است و با زوج دیاباته- قائدی حرف‌های زیادی خواهد داشت.

در بازی دیروز پرسپولیس- تراکتور فقط داور مسابقه در حد این بازی نبود وگرنه فوتبال خوبی را از هر دو تیم به خصوص پرسپولیس شاهد بودیم. شاید اگر مربی تراکتور بی‌تجربگی نمی‌کرد، این تیم شرایط بهتری داشت، اما پرسپولیس دیروز در مجموع مستحق برد بود و حالا با فاصله ۵ امتیازی نسبت به سپاهان حاشیه امنیت خوبی هم پیدا کرده است.

هواداران استقلال آن‌قدر در ماجرای تیام و جپاروف و استراماچونی دروغ شنیدند که حالا دیگر هیچ حرف درستی را هم باور نمی‌کنند. کافی است یک سرچ ساده بزنید تا ببینید در مورد این ۴ نفر به صورت شبانه‌روزی چه دروغ‌هایی گفته شد. حالا هم استقلالی‌ها نگرانند که نکند باشگاه، شیخ دیاباته را بفروشد. اگر الان کل مجموعه ورزش کشور هم بگویند دیاباته فروشی نیست، هیچ‌کس باور نمی‌کند چراکه یک بی‌اعتمادی کامل در ورزش، فوتبال و باشگاه‌ها به وجود آمده و مردم به این نتیجه رسیده‌اند که کمتر کسی حرف راست می‌زند. دیاباته هم در استقلال درخشیده و چه بسا اگر ترس از تجمعات دوباره و اعتراض هواداران نبود، تا همین امروز هم او را فروخته بودند! 

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2020-01-27 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر